Strona główna / Odżywki białkowe / Koncentraty -WPC / Sport Def. Thats the Whey Zero 500g

Sport Def. Thats the Whey Zero 500g

Producent: Sport Definition

Sport Def. Thats the Whey Zero - Wspiera organizm w regeneracji powysiłkowej skracając czas potrzebny na powrót do pełnej formy. Każda porcja dostarcza najwyższej jakości białko wyłącznie pochodzenia zwierzęcego (koncentrat białek serwatki WPC) o znakomitym aminogramie. Nie zawiera praktycznie cukru mlecznego (poniżej 0,01 g w porcji) preparat jest łatwostrawny i dobrze przyswajalny. Uzupełnia wszelkie braki protein w diecie.

Ocena:

Sport Def. Thats the Whey Zero 500g

Dlaczego warto?

  • Niesamowicie dobrze smakuje i rozpuszcza się bez najmniejszego problemu.

  • Wspiera organizm w regeneracji powysiłkowej skracając czas potrzebny na powrót do pełnej formy.

  • Każda porcja dostarcza najwyższej jakości białko wyłącznie pochodzenia zwierzęcego (koncentrat białek serwatki ? WPC) o znakomitym aminogramie.

  • Nie zawiera praktycznie cukru mlecznego (poniżej 0,01 g w porcji) ? preparat jest łatwostrawny i dobrze przyswajalny.

  • Uzupełnia wszelkie braki protein w diecie.

  • Charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną.

Często można spotkać się problemem, a może bardziej dylematem: "W jaki sposób uzupełnić białko w diecie?". Oczywiście w sieci krąży mnóstwo porad domorosłych dietetyków, by wypić szklankę mleka i cieszyć się z efektów. Jest to niestety bardzo mało sensowny krok? wystarczy spojrzeć w tabelę odżywczą mleka, by się przekonać, że bardzo trudno byłoby nim zaspokoić owe potrzeby. Naturalnym krokiem jest przemyślenie jadłospisu by określić czy tak naprawdę problem ten występuje. Jeżeli faktycznie pojawią się braki protein w diecie to mając na względzie wszelkie racjonalne argumenty zarówno za, jak i przeciw - optymalnym rozwiązaniem będzie wybór wysokiej jakości odżywki białkowej. Dodatkowo, jeżeli miewasz problemy trawienne związane z laktozą (cukrem mlecznym) i nie chcesz zrujnować swojego budżetu domowego wybór wydaje się prosty: postaw na THAT'S THE WHEY® ZERO znanej i cenionej marki Sport Definition. Proponowany preparat nie tylko jest praktycznie wolny od laktozy (w porcji jest jej mniej niż 0,01g), ale także zawiera niewielkie ilości węglowodanów i tłuszczu. Warto podkreślić, że każda porcja charakteryzuje się wysoką koncentracją pełnowartościowych protein, która oscyluje w okolicach 75% w suchej masie (dla smaków nie czekoladowych).

NIESAMOWITY SMAK I BEZPROBLEMOWA ROZPUSZCZALNOŚĆ KAŻDEJ PORCJI

Wybierając Sport Definition THAT’S THE WHEY? ZERO dbasz także o swoje potrzeby organoleptyczne, trudno bowiem o równie dobrze dopracowane smaki przy zachowaniu tak dobrze zbilansowanych wartości odżywczych. Jeżeli natomiast martwisz się o rozpuszczalność ? niepotrzebnie, bowiem i ona stoi w tym preparacie na bardzo wysokim poziomie. Źródłem protein w THAT’S THE WHEY? ZERO jest wyłącznie koncentrat białek serwatki, a więc frakcja pochodzenia zwierzęcego, co przekłada się na jej pełnowartościowość. Wykorzystywany w produkcji surowiec (WPC) otrzymywany jest przy wykorzystaniu ultra i mikrofiltracji w przepływie krzyżowym (w obniżonej temperaturze). Daje to gwarancją minimalnej denaturacji białka i zachowanie naturalnych immunoglobulin mających znaczny wpływ na wzmocnienie układu immunologicznego.

UWAGA: biorąc pod uwagę systemem PDCAAS (Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score) koncentrat białek serwatki jest jednym z najlepszych źródeł protein. System ocenia jakość protein w oparciu o ilość aminokwasów i ich biodostępność. [Hoffman, Falvo 2014]

  • Brak opinii