Wybierz PayPo i zapłać za 30 dni | Darmowa wysyłka od 249zł!

Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Strona główna / Boostery testosteronu

Boostery testosteronu


Booster testosteronu to mix składników w większości pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwiększa poziom najważniejszego hormonu u mężczyzn - Testosteronu.
Gdy nasz hormon jest w odpowiednim poziomie nasze ciało regeneruję się w krótszym czasie, następuję poprawa snu i samopoczucia oraz zwiększenie libido.  Booster testosteronu ma za zatem wpływ na zwiększoną witalność. Oczywiście dla sportowców najważniejszymi zaletami jest ułatwienie wzrostu masy mięśniowej oraz redukcję tkanki mięśniowej.Booster testosteronu czy warto?

Warto zadbać aby poziom testosteronu w naszym organiźmie był na odpowiednim poziomie, ponieważ przynosi to wiele korzyści:

 • szybsza regeneracja
 • lepsza wytrzymałość
 • polepszenie jakości snu
 • zwiększenie libido
 • brak odczuwalnego zmęczenia
 • przyrost tkanek mięśniowych
 • wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej

 

Booster testoseronu dla kogo?

Podniesienie poziomu testosteronu jest ważne nie tylko dla wyczynowych sportowców, ale również dla mężczyzn w średnim wieku lub osób o naturalnie niskim poziomie tego hormonu. Oczywiście boostery testosteronu są również dla kobiet - podnoszą one libido, sampoczucie oraz efekty sportowe kobiet.Booster testosteronu skład:

Na rynku są produkty, które składają się z wielu składników(mix) min. :

 • Tribulus Terrestris (Buzdyganek naziemny) - zwiększa poziom wolnego naturalnego testosteronu do 40%. Polifenole i indole działają antyestrogennie (obniżają poziom niechcianych estrogenów blokujących wydzielanie testosteronu).
 • MACA (Pieprzyca peruwiańska) - Ma niezliczone pozytywne właściwości na ludzki organizm, a najważniejsze dla nas są zdolności normalizowania funkcji układu hormonalnego. Wpływa na libido, potencję, płodność i wytwarzanie naturalnego testosteronu.
 • Fenugreak (Kozioradka) - Poprawia trawienia, zapobiega wzdęciom, ale co najważniejsze w boosterach - redukuję  tkanki tłuszczowej i podwyższa poziom testosteronu
 • DAA (kwas D-asparaginowy.) - Usprawnia syntezę białek dzięki czemu szybciej zdobędziesz muskulaturę, skraca czas regenracji powysiłkowej, poprawia siłę i zwiększa wydzielanie naturalnego testosteronu


To tylko kilka ze składników boosterów testosteronów bo uwierzysz jest ich o wiele więcej i każdy z nim ma rewelacyjne działanie na nasz organizm. W Naszej ofercie znajdziesz boostery testosteronu składające się z kompozycji wielu składników, ale również produkty zawierające jeden składnik takie jak: DAA czy Tribulus. Teraz pewnie zastanawiasz się co jest dla Ciebie lepsze. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Bo czasem produkt zawierający ubogi skład okaże się dla Ciebie właśnie idealny.  Musisz poznać swój organizm i potrafić go słuchać.

 

Jak naturalnie podnieść testosteron?

Boostery testosteronu to w większości naturalne subtancję często roślinnego pochodzenia zatem używanie tych odżywek jest w pełni bezpieczne i nie przynosi skutków ubocznych. Nie mają w swoim składzie szkodliwych, toksycznych substancji, nie mają nic wspólnego z tzw doppingiem. Sięgnij po booster gdy w Twoim życiu jest dużo stresu, masz problemy ze snem i zmęczenie daje o sobie mocno znać lub poprostu poziom Twojego naturalnego testosteronu jest zbyt niski.