Wybierz PayPo i zapłać za 30 dni | Darmowa wysyłka od 249zł!

Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Strona główna / Odżywki przedtreningowe

Odżywki przedtreningowe

Wracasz po ciężkim dniu z pracy do domu, sprzątanie, gotowanie i jeszcze trening przed Tobą. Brak ochoty, energii - chyba każdy z Nas doświadczył takich chwil. I tutaj chętnie sięgamy po przedtreningówkę, której zadaniem jest dostarczyć Nam pobudzenia, sprawić by trening stał się efektywniejszy! Niezależnie od stażu treningowego sięgamy po dobre przedtreningówki aby dostarczyć dodatkowego paliwa dla Naszego organizmu, a co za tym idzie lepszych efektów treningowych!Czym jest przedtreningówka?

Suplement diety zawierający mix składników, których zadaniem jest pobudzenie naszego organizmu, polepszenie koncentracji oraz zwiększenie efektywności naszego treningu. Dodatkowo przedtreningówka poprawia nasze ukrwienie oraz daje nam uczucie tak zwanej pompy mięśniowej. Zaletą suplementu jest to, że nie tylko musimy brać go około treningowo, ale możemy sięgnąć po niego również rano gdy brakuję nam energi. Zaletą przedtreningówki jest, że zmęczenie potreningowe będzie mniej odczuwalne. Poprzez zwiększenie ilości tlenu, który dotrze do Twoich mięśni dzieki poszerzonym naczyniom krwionośnym możesz m.in szybciej przechodzić proces regeneracji!Jakie są najpopularniejsze składniki przedtreningówek?

 

 • Kofeina (jeden z najmocniejszych naturalnych składników (stymulant), najważniejsze zadanie to pobudzenie naszego organizmu. Dodatkowe zalety to: opóźnienie zmęczenia, polepszenie koncentracji, zwiększenie siły)
 • Beta-Alanina (jest to związek zwiększający w organizmie stężenie karnozyny – białka tworzącego włókna mięśniowe. Opóźnia nasze zmęczenie, przyspiesza regenerację oraz powoduje szybszy rozrost tkanek mięśniowych. Dłuższe stosowanie beta alaniny poprawia w znacznym stopniu poprawia całkowitą wydolność organizmu.
 • AAKG ( L-Arginina, najważniejszym zadaniem to zwiększenie naszej pompy mięśniowej poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych)
 • Cytrulina (wraz z AAKG jest najlepszym aminokwasem wykorzystywanym do efektu pompy mięśniowej, ponieważ jest substratem w procesie syntezy tlenku azotu)
 • Kreatyna (najbardziej znany suplement diety, którego zadaniem jest zwiększenie siły, dłuższy trening. Najczęściej występuję w formie monohydratu, który zatrzymuję wodę domięśniowo tzw “nabicie”.
 • Tauryna (aminokwas znajdujący się w prawie wszystkich mixach przetreningówych. Ma wpływ na poprawę regeneracji, dodaję nam energii oraz poprawia nastrój. Jest uczestnikiem w transporcie kreatyny do naszych tkanek mięśniowych.
 • Witamina C, Witaminy z grupy B, L-tyrozyne, BCAA, wyciąg z buraka, ekstrakty roślinne itp.


Zaletą przedtreningówek jest, że występują one w różnych formach:

 • Duże opakowania sproszkowane
 • Suplementy w kapsułkach lub tabletkach
 • Jednorazowe saszetki, które łatwo zabrać ze sobą
 • Shootach - chyba najcześniej przez Was wybierana forma

 

Odżywki przedtreningowe - bezpieczeństwo

Oczywiście wszystko co znajdziesz w naszym sklepie jest dopuszczone do sprzedaży - są to produkty legalne oraz bezpieczne dla Ciebie. Ale każdy z nas posiada inną tolerancję na różne składniki m.in. kofeiny dlatego też nie należy przekraczać zalecanej porcji lub zacząć od mniejszej ilości aby zobaczyć reakcję naszego organizmu.
Niepożądanymi skutkami ubocznymi mogą być: nudności, bezsenność, rozkojarzenie, przyspieszenie akcji serca.


Najlepsza przedtreningówka?

Ciężko wybrać podium jeśli chodzi o odżywki przedtreningowe. Pamiętaj, że każdy z Nas jest inny i na każdego z Nas działają różne rzeczy. Ta która dla mnie będzie dobrą przedtreningówką dla Ciebie może być kiepska. Warto dlatego na sam początek spróbować sobie shootów i saszetek i znaleźć, tą która spełni nasze oczekiwania! W Naszej ofercie znajdziesz przedtreningówki typowo pompujące, skierowane na polepszenie koncentracji (tzw. focus) lub pobudzające. Najchętniej wybierane są boostery wielozadaniowe. Ale możecie znaleźć również np. samą pompę bez pobudzenia gdyż wiemy, że wielu z Was trenuję wieczorem i nie chętnie skuszą się wtedy na kofeinę. Przejrzyj naszą ofertę i na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zastrzyk energii jest na wyciągnięcie ręki!