Wybierz PayPo i zapłać za 30 dni | Darmowa wysyłka od 249zł!

Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Strona główna / Batony i żele energetyczne

Batony i żele energetyczne

Batony dla sportowców

Czasem nie masz czasu aby przygotować posiłek lub poprostu zapomniałeś/masz ochotę na coś mniejszego. Wtedy bardzo często przydaję się baton energetyczny - białkowy lub węglowodanowy, który zawsze możesz zabrać ze sobą choćby nawet w kieszeń.

  • Baton białkowy - baton o wysokiej zawartości białka o przeróżnych smakach, które urozmaicą Ci nudną dietę. Masz napad na słodkie, ale nie chcesz zepsuć dotychczasowych osiągnięć i zejść na złą ścieżkę? Lub potrzebujesz zdrowej przekąski w czasie podróży? Baton białkowy jest właśnie dla Ciebie! Zawiera dużą ilość białka, znacząco mniejszą ilość węglowodanów oraz jest słodzony zdrowszymi zamiennikami cukru. W naszej ofercie znajdziesz bardzo dużo batonów dla sportowców lub osób dbających o zdrowy tryb życia o przeróżnych smakach.
  • Baton węglowodanowy - wysokoenergetyczne batony, które zawierają sporą ilość węglowodanów szybko przyswajalnych. Idealne źródło energii dla biegaczy lub na wielogodzinne wyprawy w góry. Zmniejszają zmęczenie przy czym zwiększają koncentrację.  Dzięki takiej przekąsce pomimo zmęczeniu jesteś w stanie dalej uprawiać swoją aktywność np. wielogodzinny bieg.

Wielogodzinny wysiłek jest obciążeniem dla naszego organizmu. Odczuwamy zmęczenie, znużenie i potrzebujemy długiej regeneracji. Baton energetyczny ma ułatwić nam cały ten proces poprzed dodanie nam brakującej energii, niwelując zmeczęnie oraz przyśpieszych okres regenracji. Batony w naszej ofercie dostępne są w wielu przepysznych smakach, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

Żele energetyczne

Żele energetyczne - produkt dla sportowców, którego głównym celem jest dostarczenie łatwo przyswajalnych węglowodanów podczas długich intensywnych aktywności fizycznych.  Najczęstszą grupą, korzystającą z żeli są biegacze, kolarze lub alpiniści. Ich aktywność jest bardzo długa przez co potrzebują dostarczyć dodatkowej energii dla swojego organizmu. Żel przez swoją małą objętość możesz zawsze mieć w kieszeni/torbie, a jego forma jest łatwa do aplikacji. W naszej ofercie znajdziesz żele dla sportowców, które będą zawierały węglowodany, ale również takie, które zostały wzbogacone o dodatek kofeiny, czyli dodatkowego zastrzyku energii.

 

Niezależnie od typu uprawianego sportu jestem pewna, że w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Sięgnij po dodatkowy zastrzyk energii w formie batona lub też żelu i ciesz się lepszą efektywnością swojego treningu!