Strona główna / Odżywki przedtreningowe / Sport Def. PUMP KICK 450g Przedtreningówka pompa mięśniowa

Sport Def. PUMP KICK 450g Przedtreningówka pompa mięśniowa

Producent: Sport Definition

Sport Definition PumpKick jest preparatem przedtreningowym o składzie tak dobranym by zapewnić olbrzymią pompę treningową i komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Nie jest to kolejny z serii produktów o fantastycznej etykiecie ale oferującym niewiele. Jest to produkt najwyższej jakości i działającym składzie! Każdy miewa słabsze dni, kiedy nie ma się siły na trening – jednak nie możesz pozwolić by coś przeszkodziło w pełnej realizacji Twojego planu treningowego!

Ocena:

Sport Def. PUMP KICK

 • ROZRYWAJĄCA POMPA, ZASTRZYK ENERGII NA TRENINGU
 • KONCENTRACJA I SKUPIENIE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
 • SKUTECZNE DAWKI SUBSTANCJI AKTYWNYCH
 • BRAK ZBĘDNYCH WYPEŁNIACZY I DODATKÓW
 • WSPIERA BEZTŁUSZCZOWY ROZROST MASY MIĘŚNIOWEJ
 • NIESAMOWICIE SKUTECZNY SUPLEMENT

Jeżeli uwielbiasz to uczucie jakie towarzyszy pompie treningowej – ten produkt jest dla Ciebie. Zawiera w sobie solidną dawkę jabłczanu cytruliny oraz chlorowodorku l-argininy, który należy do najlepszych substancji pompujących na rynku!

Jednak to nie wszystko co oferuje ten produkt – skuteczna porcja beta alaniny oraz aminokwasów rozgałęzionych BCAA dodatkowo wspiera organizm, zwiększając jego wydolność treningową. Odczujesz znaczną różnicę już po niedługim czasie stosowania!

ZAAWANSOWANY BOOSTER PRZEDTRENINGOWY BEZ KREATYNY!

Sport Definition PumpKick jest preparatem przedtreningowym o składzie tak dobranym by zapewnić olbrzymią pompę treningową i komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Nie jest to kolejny z serii produktów o fantastycznej etykiecie ale oferującym niewiele. Jest to produkt najwyższej jakości i działającym składzie! Każdy miewa słabsze dni, kiedy nie ma się siły na trening – jednak nie możesz pozwolić by coś przeszkodziło w pełnej realizacji Twojego planu treningowego! W składzie znajduje się wysoka dawka kofeiny (200mg w porcji), która z pewnością postawi Cię na nogi! 

Sport Definition PumpKick został wzbogacony w takie dodatki jak tyrozyna, wyciąg z buraka oraz beta alanina, która szturmem zdobywa rzeszę zwolenników. Jest to rewelacyjna substancja, która po niespełna 2 tygodniach stosowania znacząco zwiększa wydolność organizmu poprzez podwyższenie poziomu karnozyny w mięśniach. Karnozyna jest odpowiedzialna za buforowanie i utrzymanie odpowiedniej równowagi kwasowo-zasadowej, w przypadku jej zachwiania mięśnie nie mogą prawidłowo pracować i dochodzi do problemów z odpowiednią siłą skurczu. Dzięki beta alaninie udaje się znacząco wydłużyć czas, podczas którego możesz trenować z dużą intensywnością. 

SPORT DEFINITION PUMPKICK TO PREPARAT O KOMPLEKSOWYM SKŁADZIE.

SportDefinition PumpKick został wzmocniony porcją aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyna, izoleucyna, walina), by dodatkowo wesprzeć organizm w regeneracji oraz ograniczyć zjawisko rozpadu tkanki mięśniowej z powodu deficytu kalorycznego. Producent zadbał nawet o wsparcie układu odpornościowego, który z powodu wycieńczających treningów bywa mocno osłabiony. Wysoka dawka witaminy C sprawia, że będziesz mniej podatny na infekcje. Preparat zawiera także witaminy B6 i B12, które między innymi przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia na treningu.

SPORT DEFINITION PUMPKICK – PROFESJONALNY PRODUKT DLA KAŻDEGO! 
 

* Produkt może się brylić ze względu na higroskopijne właściwości składników aktywnych.

Skład Pump Kick od SportDefinition:

Składniki: Beta-alanina, mieszanka aminokwasów BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), wyciąg z buraka, siarczan agmatyny, tyrozyna, jabłczan cytruliny, aromaty, tauryna, substancja słodząca (sukraloza), kofeina bezwodna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), barwnik (beta-karoten), witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (cyjanokobalamina).

Dawkowanie:

 • Dzień Treningowy:
  Zmieszać 2 miarki proszku (15g) z 200 ml wody. Spożywać przed treningiem.
 • Dzień Nietreningowy: 
  brak konieczności stosowania

UWAGI:

Suplement diety / Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców.


Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.


Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

Zawartość w: W dziennej porcji (15g)

Witamina C 30m g
Witamina B6 2m g
Witamina B12 6 µg
Beta-Alanina 3500 mg
Wyciąg z buraka 1500 mg
L-arginina HCL 1500 mg
Tyrozyna 1500 mg
Jabłczan Cytruliny 1500 mg
L-leucyna 1500 mg
L-izoleucyna 750 mg
L-walina 750 mg
Tauryna 500 mg
Kofeina 200 mg
 • Brak opinii