Strona główna / Aminokwasy / L-Arginina/AAKG / Evolite AAKG 300g Arginina L-arginina

Evolite AAKG 300g Arginina L-arginina

Producent: Evolite

Cena:
45,00 zł

Evolite AAKG 400g Pure - to najwyższej jakości preparat pozbawiony jakichkolwiek wypełniaczy w postaci słodzików czy sztucznych barwników. Jedna porcja produktu dostarcza dokładnie 5.7g argininy i 0.3g tauryny.Jeżeli stawiasz...

Ocena:

Evolite Nutrition to marka skierowana do osób, dla których czystośći oraz jakość produktów jest najważniejszą cechą. Wybierając produkty Evolite Nutrition z linii Pure otrzymujesz pełnowartoścowy produkt, pozbawiony zbędnych, ukrytych w składzie wypełniaczy czy chemicznych słodzików.

Zastosowaliśmy surowce najwyższej jakości od światowych liderów zajmujących się ich produkcją. Z podniesioną głową oddajemy je w wasze ręce, abyście mogli cieszyć się jeszcze lepszymi efektami.

Evolite AAKG 400g Pure to najwyższej jakości preparat pozbawiony jakichkolwiek wypełniaczy w postaci słodzików czy sztucznych barwników. Jedna porcja produktu dostarcza dokładnie 5.7g argininy i 0.3g tauryny.Jeżeli stawiasz na bezkompromisową jakość ten preparat jest skierowany właśnie dla Ciebie!

Arginina należy do zbioru aminokwasów, których ludzki organizm w szczególnych warunkach nie jest w stanie syntezować w wystarczającej ilości (cEAA).
Arginina pośredniczy w cyklu krebsa tworząc urynę, a także w cyklu tlenku azotu i własnie dzięki temu aminokwas ten zyskał tak wielką popularność wśród amatorów sportów siłówych oraz sylwetkowych.
Zwięszony poziom tlenku azotu powoduje usprawenienie przepływu krwi przez naczynia krwionośne, dzięki czemu mięśnie w trakcie oraz po treningu są szybciej i skuteczniej odżywione.

Kolejnym pozytywnym działaniem w kierunku wzrostu tężyzny fizycznej jest optymalizacja poboru tlenu…. Co to znaczy? Znaczy, że nasze mięśnie stają się bardziej „ekonomiczne” w swoim działaniu – obniżenie ilości tlenu jaki jest potrzebny do ich pracy powoduje możliwość wydłużenia czasu ćwiczenia do załamania mięśniowego.

 • Zwiększenie produkcji tlenku azotu

 • Potęgowanie efektu pompy podczas treningu

 • Obniżenie ciśnienia tętniczego

 • Wzrost produkcji testosteronu oraz GH

 • Zwiększenie wytrzymałości mięśniowej

 • Pozytywny wpływ na libido oraz zdolności seksualne

Dawkowanie:

Spożywać raz dziennie, 6 gramów proszku rozpuścić w szklance wody i wipić.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ilość porcji w opakowaniu: 50

Zawartość w: 6 g

Alfaketoglutaran argininy AAKG 5,7g
Tauryna 0,3g
  Oskar
  28-10-2019

  Polecam mega pompa