Strona główna / Prozdrowotne / OstroVit Appetite Control - 60kaps.

OstroVit Appetite Control - 60kaps.

Producent: OstroVit

Cena:
29,90 zł

OstroVit Appetite Control to zestaw wygodnych do połknięcia kapsułek, które w szybki i skuteczny sposób zmniejszą Twój apetyt

Ocena:

OstroVit Appetite Control - 60kaps

  • REGULACJA APETYTU - Unikalna kompozycja ekstraktów roślinnych, octu jabłkowego, chromu oraz witaminy B12 skutecznie hamuje apetyt i zwiększa poczucie sytości.
  • WSPARCIE TRAWIENIA - Tamaryndowiec malabarski w połączeniu octem jabłkowym pobudzają trawienie oraz łagodzą problemy trawienne.
  • WYGODNA FORMA KAPSUŁEK - Suplement OstroVit Appetite Control jest dostępny w formie łatwych do połknięcia kapsułek, które w połączeniu z wodą robią się śliskie i nie stają w gardle.
  • IDEALNY DLA WEGAN - Kapsułki Appetite Control zawierają wyłącznie składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Dzięki temu możesz bez obaw z nich korzystać, nawet jeżeli jesteś na diecie wegańskiej lub wegetariańskiej.

OstroVit Appetite Control to zestaw wygodnych do połknięcia kapsułek, które w szybki i skuteczny sposób zmniejszą Twój apetyt. Dzięki połączeniu ekstraktów z owoców tamaryndowca malabarskiego oraz białek fasoli z octem jabłkowym, chromem i witaminą B12 szybciej pozbędziesz się męczącego uczucia głodu. Zmagasz się z wilczym apetytem, często podjadasz niezdrowe przekąski lub masz problemy z trawieniem? Wypróbuj OstroVit Appetite Control i bez wysiłku zmień swoje nawyki żywieniowe.

  • Brak opinii