Strona główna / Batony i żele energetyczne / Proteinowe / Grenade Protein Bar Carb Killa 60g - Pyszny baton białkowy bez dodatku cukru

Grenade Protein Bar Carb Killa 60g - Pyszny baton białkowy bez dodatku cukru

Smak: White Chocolate Cookie

Producent: Grenade

Cena:
6,99 zł

GRENADE Carb Killa Bar 60g to wyśmienity baton białkowy o rewelacyjnym smaku, dostępny w kilku wersjach smakowych. Batony Grenade nie mają dodatku cukru przez co ich kaloryczność jest bardzo niska .

Ocena:
  • Ponad 20 gram pełnowartościowego białka

  • Proteiny o różnym czasie wchłaniania

  • Bez dodatku cukru

  • Dostępny w kilku smakach

  • Pyszna przekąska

 

GRENADE Carb Killa Bar 60g to wyśmienity baton białkowy o rewelacyjnym smaku, dostępny w kilku wersjach smakowych. 

 

Ponad 20 g pełnowartościowego białka

Carb Killa zawiera 23,3 g białka na 60 gramowego batona! Źródłem protein są pełnowartościowe białka pochodzące z mleka. Dzięki temu przyczynią się one do lepszej regeneracji oraz wesprą budowę masy mięśniowej. 

 

Bez dodatku cukru

Baton zawiera małą ilość węglowodanów oraz jest bez dodatku cukru. Cukier występuje w naturalnej postaci. Ta pyszna przekąska utrzymuje swoją słodycz dzięki słodzikiom, a dokładniej poliolom m.in ksylitol, mannitol. Będzie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które ograniczają spożycie cukrów prostych. 

 

Pyszna przekąska 

Taka przekąska może stanowić świetną alternatywę dla słodyczy czy deserów. Jest to również dobre wyjście z sytuacji gdy mamy za mało białka w diecie, jak również chcemy odpowiednio zregenerować się po treningu. 

 

GRENADE Carb Killa Bar 60g jest polecany osobom, które ograniczają spożycie cukrów prostych. Taka rewelacyjna przekąska będzie dobrym wyjściem z sytuacji gdy mamy ochotę na coś słodkiego, ale nie możemy spożywać dużych ilości cukru.

  • Brak opinii