Strona główna / Żywność funkcjonalna / Zdrowa żywność / BioTech Zero Syrup 320ml - Strawberry

BioTech Zero Syrup 320ml - Strawberry

Producent: BioTech USA

Cena:
15,90 zł

Bardzo dobre odwzorowanie smaku i aromatu świeżych truskawek zdecydowanie przypadnie Ci do gustu. Sprawdzi się jako dodatek do naleśników, deserów, pancake’ów oraz wielu innych dań – jedyne co Cię ogranicza to umiejętności ku...

Ocena:

BioTech USA Zero Syrup Truskawka 320ML

  • Niskokaloryczny
  • Bez cukru*
  • Bez laktozy*
  • Bez glutenu*
  • Bez tłuszczu*

Jeżeli poszukujesz syropu, którego zastosowanie nie wpłynie negatywnie na kaloryczność Twoich dań – właśnie go znalazłeś! Bardzo dobre odwzorowanie smaku i aromatu świeżych truskawek zdecydowanie przypadnie Ci do gustu. Sprawdzi się jako dodatek do naleśników, deserów, pancake’ów oraz wielu innych dań – jedyne co Cię ogranicza to umiejętności kulinarne. Bezkaloryczna natura proponowanego syropu sprawia, że może być z powodzeniem stosowany przez osoby odchudzające się lub ograniczające kaloryczność swoich dań.

*Atrybuty dotyczą produktów. Atrybut bezglutenowy odnosi się tylko do wersji o smaku czekoladowym i truskawkowym.

Syropy bezpieczne dla diety!

Dbasz o spożycie kalorii, ale nie chcesz zrezygnować ze wspaniałych smaków, chcesz wnieść trochę słodyczy w swoje życie?

Wybierz dostępne w 3 różnych smakach syropy Zero Syrup i ciesz się słodkim życiem, ponieważ są nie tylko niskokaloryczne, ale także bez cukru* i bez tłuszczu*, a na dodatek zapewniają 100%-owe doznanie smakowe.

1Dzięki niskokaloryczności produkt Zero Syrup może zostać włączony do różnych diet

  • Brak opinii