Wybierz PayPo i zapłać za 30 dni | Darmowa wysyłka od 249zł!

Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Strona główna / Ochrona Stawów / Evolite Ultra Flex 180kaps. Zdrowe Stawy Kości

Evolite Ultra Flex 180kaps. Zdrowe Stawy Kości

Producent: Evolite

Cena:
99,90 zł

Evolite Ultra Flex Evolite Ultra Flex 180kaps to suplement diety stworzony z myślą o poprawie zdrowia stawów i tkanki łącznej. Jest to produkt zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych fizycznie, sportowcach oraz tych, którz...

Ocena:

Evolite Ultra Flex 180kaps. Zdrowe Stawy Kości


Evolite Ultra Flex Evolite Ultra Flex 180kaps to suplement diety stworzony z myślą o poprawie zdrowia stawów i tkanki łącznej. Jest to produkt zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych fizycznie, sportowcach oraz tych, którzy chcą zadbać o kondycję swoich stawów.

  • Glukozamina: Jest to związek występujący naturalnie w organizmie, który odgrywa istotną rolę w utrzymaniu zdrowia stawów poprzez produkcję chrząstki stawowej.

  • Chondroityna: Podobnie jak glukozamina, chondroityna jest składnikiem budulcowym chrząstki stawowej, pomagając w utrzymaniu jej elastyczności i wytrzymałości.

  • Kolagen: To białko, które stanowi podstawowy składnik tkanki łącznej, w tym chrząstki stawowej. Suplementacja kolagenem może wspomóc regenerację i utrzymanie zdrowia stawów.

  • MSM (metylosulfonylometan): Substancja ta jest naturalnie obecna w organizmie i może mieć właściwości przeciwzapalne oraz przyczyniać się do zdrowia stawów.

  • Bromelaina i kurkumina: To naturalne substancje o właściwościach przeciwzapalnych, które mogą pomóc w łagodzeniu bólu stawów i zmniejszaniu stanów zapalnych.

  • Witaminy i minerały: Dodatkowo, produkt może zawierać witaminy i minerały istotne dla zdrowia stawów, takie jak witamina C, która jest niezbędna do syntezy kolagenu, oraz mangan czy cynk, które odgrywają rolę w procesach metabolicznych związanych z utrzymaniem zdrowia stawów.


Dawkowanie: Spożywać 1 raz dziennie 3 czerwone kapsułki z komponentu 1 oraz 3 czarne kapsułki z komponentu 2.

Składniki: Porcja (3+3 kapsułki)
Hydrolizowane peptydy kolagenowe Omnicol 100™ 2550mg
Siarczan Glukozaminy 2KCL 1150mg
MSM 1000mg
Siarczan chondroityny 900mg
Ekstrakt z żywicy kadzidłowca (Boswellia Carterii Birdw.) 250mg
w tym kwas Bosweliowy 20% 50mg
Ekstrakt z kłączy kurkumy (Curcuma Longa) 150mg
w tym Kurkumina 95% 143mg
Ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber Officinale Roscoe) 100mg
w tym Gingerole 5%
Witamina C 100mg
Ekstrakt z nasion Kwercytyny (Sophora Japonica) 50mg
Cytrynian magnezu 50mg
w tym magnez 16% 8mg
Cytrynian Cynku 30mg
w tym Cynk 30% 9mg
Bromelaina 25mg
Kwas hialuronowy 20mg

Składniki:

Komponent 1 [Czerwona Kapsułka]: Hydrolizowane Peptydy Kolagenowe Omnicol 110tm, Kapsułka: Żelatyna, Barwniki: Tlenek Żelaza [Czerwony], Tlenek Żelaza [Żółty].

Komponent 2 [Czarna Kapsułka]:Siarczan Glukozaminy 2kcl (se skorupiaków), Metylosulfonylometan (Msm), Siarczan Chondroityny, Ekstrakt Z Żywicy Kadzidłowca (Boswellia Carterii Birdw.; W Tym Kwas Bosweliowy 20%), Kapsułka: Żelatyna, Barwnik: Tlenek Żelaza [Czarny]; Ekstrakt Z Kłączy Kurkumy (Curcuma Longa; W Tym Kurkumina 95%), Ekstrakt Z Korzenia Imbiru (Zingiber Officinale Roscoe; W Tym Gingerole 5%), Kwas L-Askorbinowy (Witamina C), Ekstrakt Z Nasion Kwercetyny (Sophora Japonica), Cytrynian Magnezu (W Tym Magnez 16%), Cytrynian Cynku (W Tym Cynk 30%) Bromelaina, Kwas Hialuronowy.

  • Brak opinii