Strona główna / Odżywki białkowe / Olimp 100% Natural Whey Protein Isolate - 600g

Olimp 100% Natural Whey Protein Isolate - 600g

Producent: Olimp

Cena:
64,90 zł

100% Natural Whey Protein Isolate to kultowy izolat białkowy marki Olimp, który powraca do oferty w nowej odsłonie. Białko zapewnia bardzo szybkie wchłanianie, nie zawiera dodatków smakowych, emulgatorów czy słodzików, dzięki...

Ocena:

100% Natural Whey Protein Isolate to kultowy izolat białkowy marki Olimp, który powraca do oferty w nowej odsłonie. Białko zapewnia bardzo szybkie wchłanianie, nie zawiera dodatków smakowych, emulgatorów czy słodzików, dzięki czemu dostarcza do organizmu wyłącznie najważniejsze składniki budujące mięśnie oraz wspierające ich regenerację.

Izolat białkowy charakteryzuje się wysoką zwartością aminokwasów egzogennych, w tym leucyny i pozostałych aminokwasów rozgałęzionych. To kluczowe składniki, niezbędne do prawidłłowego rozwoju masy mięśniowej. Przy tym wszystkim Natural Whey Protein Isolate jest lekkostrawny, dobrze rozpuszcza się zarówno w wodzie jak i mleku.

  • wspiera budowę "czystej" masy mięsniowej
  • zapewnia wzrost siły oraz wytrzymałości mięśni
  • zabezpiecza mięśnie przed destrukcją oraz wspiera proces ich regeneracji
  • wprowadza organizm w stan, w którym mięśnie przygotowane są do rozbudowy
  • wchłania się błyskawicznie, wspierając procesy metaboliczne

Białko to niezbędny budulec do budowania mięsni oraz kośći. Jeśli brakuje go w odpowiedniej proporcji w naszej diecie tracimy wagę, a  nasze mięśnie nie są w stanie rozwijać się prawidłowo. Dlatego to kluczowy składnik w prawidłowo zbilansowanej diecie.

Niewątpliwą zaletą Olimp 100% Natural Whey Protein Isolate jest wysoka zawartość białka w 100g produktu - to aż 87g. Duża zawartość białka to także duża zawartość cennych dla naszego organizmu aminokwasów. Produkt nie zawiera także laktozy, która jest nietolerowana przez wiele osób.

Dzięki bardzo niskiej zawartości węglowodanów (1g/100g) Olimp 100% Natural Whey Protein Isolate świetnie wpisuje sie w dietę osób odchudzających się oraz w trakcie redukcji wagi np. przed zawodami.
Komu polecamy izolat białkowy Olimp?

To białko, które może stosować każdy, niezależnie od dyscypliny sportowej jaką uprawia, a w szczególności dla tych osób, które regularnie trenujące, u których zapotrzebowanie na białko jest zwiększone. Z uwagi na niską zawartość węglowodanów doskonale sprawdzi się w diecie osób w trakcie redukcji wagi ciała.

  • Brak opinii