Strona główna / Odżywki przedtreningowe / Insane Labz Psychotic - 216g

Insane Labz Psychotic - 216g

Producent: Insane Labz

Insane Labz Psychotic to doskonała przedtreningówka, wspomagająca nie tylko Twoją siłę ale również koncentrację. Przyspiesza regenerację dzięki czemu treningi stają się przyjemniejsze a zamierzone cele są łatwiejsze do osiągnięcia!

Ocena:

Insane Labz

- amerykański producent suplementów diety odznaczających się niewiarygodną skutecznością oraz solidnym stężeniem, dzięki czemu konsumenci mają pewność co do wysokiej jakości proponowanego asortymentu. Niezawodna marka, dbająca o bezpieczeństwo swoich klientów. 

Psychotic 

  • Wpływa na wzrost siły i energii podczas treningu
  • Powoduje mocną pompę mięśniową
  • Nie zawiera w składzie żadnych węglowodanów
  • Pomaga w koncentracji
  • Poprawia nastrój i motywuje do działania

Insane Labz Psychotic to unikalny produkt przedtreningowy, niezawodny podczas intensywnych i wymagających treningów. Dzięki doskonale dobranym składnikom nie tylko wspomaga siłę i wytrzymałość ale również wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia po ćwiczeniach. Ponad to przyspiesza regenerację, dzięki czemu nie musisz rezygnować z żadnej aktywności fizycznej. Psychotic nie tylko sprawia, że treningi są przyjemne i komfortowe ale również przyspiesza osiągnięcie założonych rezultatów. Podwójna satysfakcja w jednym produkcie! 

Produkt idealny dla Ciebie, bez względu czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na siłowni czy początki sportowe masz już daleko za sobą!

  • Brak opinii