Strona główna / Stymulanty i neurotransmitery / Evolite Caffeine 250mg - 100 kaps.

Evolite Caffeine 250mg - 100 kaps.

Producent: Evolite

Cena:
13,00 zł 16,90 zł

Kofeina to oczywiście substancja pobudzająca, której najczęściej szukamy w kawie czy herbacie. Poprawia ona koncentrację, pobudza a także poprawia pamięć! Evolite wyszedł więc na przeciw potrzebom swoich klientów oferując łat...

Ocena:

Evolite Caffeine 250mg - 100 kapsułek

dat waż. 1.10.2021

Kofeina to oczywiście substancja pobudzająca, której najczęściej szukamy w kawie czy herbacie. Poprawia ona koncentrację, pobudza a także poprawia pamięć! Evolite wyszedł więc na przeciw potrzebom swoich klientów oferując łatwo przyswajalny suplement diety oferujący szeroką gamę pozytywnych właściwości. Kofeina poprawia także nastrój przez wpływ na produkcję dopaminy. Ważną właściwością kofeiny jest także przyspieszenie metabolizmu co skutkuje szybszym spalaniem tłuszczu!

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży [250 mg w zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka)]


SKŁADNIKI: Kofeina bezwodna.


ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia!


UWAGI: nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.


NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM (miesiąc/rok) I NR PARTII: patrz na boku opakowania.


WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać szczelnie zamknięte, w suchym miejscu, w stałej i niskiej temperaturze. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci!

W 1 kapsułce
Kofeina 250 mg
  • Brak opinii