Finaflex stimul 8

Producent: FinaFlex

Cena:
{{ priceDisplay }} {{ oldPriceDisplay }}

FinaFlex Stimul8 - Napędzana dzięki IRISINXD™ opatentowanej mieszance egzotycznych stymulantów, STIMUL8 wprowadza ciało w stan skrajnej termogenezy, tnąc tkankę tłuszczową przy jednoczesnym zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Niszcz treningi z niezrównaną energią dostarczaną przez Xtreme Shredding Matrix i jakością wytrzymałości, siły i mocy napędzanej dzięki Beta Alaninie.

{{ attribute.name }}:
Ten produkt nie występuje w wybranej opcji
Ocena:
({{ avgRating }}/5) Zobacz opinie
Dostępność:
{{ (max_quantity > 0 ? 'W magazynie' : 'Niedostępny') }}
Ilość:

Finaflex stimul 8

 • Silnie pompuje
 • Zwiększa wytrzymałość
 • Podnosi koncentrację
 • Spala tkankę tłuszczową

FinaFlex Stimul8 to Spalacz & Przedtreningówka która zbudowana jest z produktów przeznaczonych do napędzania treningui do następnego poziomu.

Napędzana dzięki IRISINXD™ opatentowanej mieszance egzotycznych stymulantów, STIMUL8 wprowadza ciało w stan skrajnej termogenezy, tnąc tkankę tłuszczową przy jednoczesnym zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Niszcz treningi z niezrównaną energią dostarczaną przez Xtreme Shredding Matrix i jakością wytrzymałości, siły i mocy napędzanej dzięki Beta Alaninie. 

FINAFLEX® STIMUL8® to Ultimate Super Pre-Workout stworzony z myślą zarówno o mężczyznach jak i kobietach, który STYMULUJE Twój trening jak nigdy dotąd! Sprawdzona i prawdziwa formuła STIMUL8® jest zasilana składnikami zaprojektowanymi, aby zapewnić Tobie energię, siłę i wytrzymałość, potrzebną do przeniesienia treningu na wyższy poziom! STIMUL8® zbudowany z IRISINXD®, występujący tylko w produktach FINAFLEX®, dzięki czemu formuła STIMUL8® nie przypomina żadnego innego przedtreningu na rynku! STRIVE TO BE GREAT ™, DRINK STIMUL8®! *

Dawkowanie:

Wymieszać jedną miarkę (1 porcja - 6g) z 250 - 500 ml zimnej wody i spożywać 15-30 minut przed treningiem. Nie spożywać więcej niż 1 miarkę suplementu dziennie. W razie słabszej tolerancji organizmu na obecność Kofeiny lub innych stymulantów zaleca się rozpocząć suplementację od 1/2 porcji.

{{ component.name }}{{ component.name }}{{ component.name }} {{ component.value }}
{{ feature.feature }} {{ feature.feature_value }}
  {{ opinion.firstname }}
  {{ opinion.date_display }}

  {{ opinion.comment }}

 • Brak opinii