Strona główna / Zdrowe tłuszcze / Best Joy Cooking Spray Coconut Oil - 400g

Best Joy Cooking Spray Coconut Oil - 400g

Producent: Best Joy

Cena:
29,90 zł

Best Joy Cooking Spray Coconut Oil to doskonał produkt jeśli interesujesz się zdrowym gotowaniem. Produkt jest wykonany w 100% z oleju kokosowego najwyższej jakości umieszczonego w ekonomicznym opakowaniu z atomizerem zapewni...

Ocena:

Best Joy Cooking Spray Coconut Oil - 400g 

Best Joy Cooking Spray Coconut Oil to doskonał produkt jeśli interesujesz się zdrowym gotowaniem. Produkt jest wykonany w 100% z oleju kokosowego najwyższej jakości umieszczonego w ekonomicznym opakowaniu z atomizerem zapewniającym wygodę w trakcie używania produktu. Wbrew pozorom preparat ma niską zawartość kalorii, nie musisz więc mieć wyrzutów sumienia. Spray pozwoli użyć najmniejszą potrzebną ilość co dodatkowo obniża ilość spożytych kalorii zapewniając doskonałą sylwetkę i zdrowe posiłki.

Olej kokosowy to bogaty w zdrowe kwasy tłuszczowe, wysokowartościowy składnik spożywczy. Dzięki zastosowaniu  technologii sprężania, już jedno naciśnięcie pozwala natłuścić patelnie, blachę lub ruszt grilla.

Stosując Best Joy 100% Coconut zmniejszasz kaloryczność użytego oleju o 97%. Smacznie, zdrowo i NISKOKALORYCZNIE.

Best Joy 100% Coconut Oil to olej bezzapachowy co oznacza, że nie wpływa on ani na smak ani na zapach przygotowywanej potrawy. Nadaje się więc świetnie do mięs, ryb, warzyw lecz również ciast i wypieków.

 

  • Brak opinii