Strona główna / Żywność funkcjonalna / Sport Def. Protein Crepes 1kg

Sport Def. Protein Crepes 1kg

Producent: Sport Definition

Protein Crepes to gotowa mieszanka do szybkiego i łatwego przygotowania ciasta na wysokobiałkowe naleśniki. To doskonałe urozmaicenie dla wszystkich, którzy lubią pancake. Aby uzyskać idealne ciasto – wystarczy po prostu dodać wody i wymieszać. Pozwala to na szybkie i bezproblemowe przyrządzenie wyśmienitego posiłku, odpowiedniego dla osób nietolerujących glutenu, a przy tym zasobnego w pełnowartościowe białko.

Ocena:

Sport Def. Protein Crepes 1kg 

Protein Crepes to gotowa mieszanka do szybkiego i łatwego przygotowania ciasta na wysokobiałkowe naleśniki. To doskonałe urozmaicenie dla wszystkich, którzy lubią pancake. Aby uzyskać idealne ciasto – wystarczy po prostu dodać wody i wymieszać. Pozwala to na szybkie i bezproblemowe przyrządzenie wyśmienitego posiłku, odpowiedniego dla osób nietolerujących glutenu, a przy tym zasobnego w pełnowartościowe białko. Naleśniki po usmażeniu są cienkie, plastyczne i chrupiące na brzegach. Brak cukru oraz formuła na bazie mąki ryżowej i kokosowej, czynią je doskonałą przekąską w większości rodzajów diet. Idealnie podawać je z owocami, orzechami, aksamitnym masłem owocowym, masłem orzechowym, czy też sosem zero. Dostępne w dwóch wariantach smakowych: naturalny i czekoladowy.

Zalecane Spożycie

Porcję 50 g (około 1,5 miarki) rozpuścić w 100 ml wody, dokładnie wymieszać. Smażyć do uzyskania odpowiedniej struktury.

  • Brak opinii