Wybierz PayPo i zapłać za 30 dni | Darmowa wysyłka od 249zł!  

Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Strona główna / Zestawy promocyjne / Zestaw BoogieMan!! Trec Boogie Whey 2000g + Boogieman 300g + Boogie Bar 60g x2

Zestaw BoogieMan!! Trec Boogie Whey 2000g + Boogieman 300g + Boogie Bar 60g x2

Producent: Trec Nutrition

Cena:
279,90 zł

Zestaw BoogieMan!! Trec Boogie Whey 2000g + Boogieman 300g + Boogie Bar 60g x2

Ocena:

Trec Boogie Whey 2000g Białko WPC

Trec Nutrition BoogieWhey to wysokiej klasy koncentrat białka serwatkowego wzorowane na kultowej przedtreningówce Boogieman. Odżywki białkowe to uniwersalny produkt dla każdego, idealny do codziennego uzupełniania białka, który szybko dostarcza dużej ilości niezbędnych do wzrostu mięśni anabolicznych aminokwasów. Produkt wzbogacony o kreatynę, ornitynę, argininę i cytrulinę.

Właściwości:

  • Wysokiej klasy odżywka białkowa
  • Pomaga uzupełnić niedobory białka w diecie
  • Wspomaga budowanie masy mięśniowej oraz regenerację potreningową
  • Wzbogacony o kreatynę, ornitynę, argininę i cytrulinę

Dawkowanie:  1 porcja produktu – 30 g (1,5 miarki) - rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. Stosować 2 porcje dziennie.

W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu.

W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami.

 


Trec Boogieman 300g

 

BOOGIEMAN TO NAJMOCNIEJSZA PRZEDTRENINGÓWKA TREC NUTRITION

    mega pompa na treningu
    aż 20g składników aktywnych w porcji
    30 hardcorowych porcji w 1 opakowaniu
    nowoczesne składniki
    super skupienie

BOOGIEMAN, CZYLI PRZEDTRENINGÓWKA, KTÓRA NIE TYLKO POBUDZA, ALE WIDOCZNIE ZWIĘKSZA EFEKTY TRENINGOWE

Boogieman kończy erę niebezpiecznej nadstymulacji przedtreningówkowe - Próbowałeś wiele przedtreningówek i masz powoli dosyć tych, których głównym, a często tylko jedynym, efektem działania jest pobudzenie? Owszem będąc zaspanym niełatwo sprostać trudom treningu, ale w tym samym celu wystarczy wypić porządną kawę. Wiele przedtreningówek wywołuje tak dużą psychostymulację, że osoby je używające często muszą się borykać z problemami żołądkowymi, uczuciem rozbicia. Niejednokrotnie firmy wzbogacają swoje przedtrenigówki składnikami negatywnie wpływającymi na zdrowie jak np. geranium, które jest lekiem uznawanym za doping w sporcie. Substancja ta wpływa na organizm podobnie do efedryny, działając niebezpiecznie pobudzająco i termogenicznie.


Czy jednak o to tylko chodzi w przedtreningówce, żeby stymulowała nas do tego stopnia, że będą nam np. drżały ręce i nie będziemy mogli na niczym się skupić? Oczywiście, że nie!.

Często okazuje się bowiem, że stymulacja jest tak duża, że osoby suplementujące się nimi nie są w stanie wykonać założeń treningowych.
Boogiman owszem zawiera składniki bezpiecznie pobudzające, ale i takie, które pozwalają zwiększyć skupienie na treningu i realizować w 100% jego założenia. W tej przedtreningówce znajdziemy klasyczne substancje pobudzające jak kofeina czy aminokwas tyrozyna, z którego produkowane są hormony wysiłkowe (adrenalina, tyroksyna) niezbędne do pełnej mobilizacji energetycznej ustroju. Boogieman Trec zawiera dodatkowo substancje, które zwiększą skupienie i koncentrację treningową jak wyciąg z żeń- szenia czy różeńca górskiego, który ułatwia koncentrację, zwiększa aktywność, odporność na stres i stosowany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. W przedtreningówce tej znajdziemy także teaninę, którą w dużym stężeniu występuje w zielonej herbacie, i jest związkiem psychoaktywnych, który zmniejsza poziom stresu, poprawia zdolność poznawcze.
Dobrej klasy przedtreningówka to jednak nie tylko pobudzenie i stymulacja ale także składniki podnoszące wydajność energetyczną organizmu jak beta-alanina.


Trec Boogie Protein Bar 60g

Przepyszny baton sportowy o dużo zwiększonej zawartości protein. Charakteryzuje się bardzo wysoką wartością odżywczą oraz biologiczną, dzięki czemu doskonale sprawdza się w roli dodatku do każdej diety celem jest urozmaicenia oraz wzbogacenia. Jeden baton aż 30% protein pochodzących z takich źródeł jak koncentrat białek serwatkowych (WPC), izolat białka sojowego (SPI), białko mleka (MPC) oraz kolagen wołowy.

  • Dwa smaki do wyboru: Czekolada i Masło Orzechowe
  • 30% białka z różnych źródeł
  • Idealna przekąska w ciągu dnia
  • Możesz zawsze schować w kieszeń jako awaryjny posiłek

SPOSÓB UŻYCIA: Spożywać 1 - 2 batonów na dobę, najlepiej popić wodą.

  • Brak opinii