Strona główna / Odżywki białkowe / 3x 7Nutrition Whey Protein 80 500g Białko Koncentrat WPC

3x 7Nutrition Whey Protein 80 500g Białko Koncentrat WPC

Producent: 7Nutrition

Cena:
108,99 zł

7Nutrition Whey Protein 80 - jest to wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki o niskiej zawartości cukru. Uzyskana w procesie ultrafiltracji. Polecany szczególnie dla osób dążących do szybkiego wzrostu ma...

Ocena:

3x 7Nutrition Whey Protein 80 500g

Wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki o niskiej zawartości cukru. Uzyskany w procesie ultrafiltracji.

Polecany szczególnie dla osób dążących do szybkiego wzrostu masy i siły mięśniowej. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów produkt wykazuje działanie zarówno anaboliczne jak i antykataboliczne.

  • wysokoprocentowy, koncentrat białka serwatkowego
  • 27,3g białka na 35g porcję (w suchej masie)
  • bogate źródłko aminokwasów
  • 30 smaków do wyboru

Składniki: 97,5% koncentrat białka serwatki (z mleka), stabilizator E414, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (dla smaków czekoladowych), aromat, substancja słodząca: sukraloza. Produkt może zawierać lecytyne sojową oraz śladowe ilości orzechów.

Sposób przygotowania: 1 porcję (35 g – 3 marki proszku) rozpuścić w 100-200 ml wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Zalecany sposób spożycia: Dni treningowe: 1–3 porcji dziennie (rano po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem). Dni nie treningowe: 1-3 porcji . Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Masa netto: 500g

  • Brak opinii