Strona główna / Stymulanty i neurotransmitery / AllNutrition ENERGY BALANCE - 60kaps - Energia

AllNutrition ENERGY BALANCE - 60kaps - Energia

Producent: AllNutrition

Cena:
39,90 zł 49,90 zł

ALLNUTRITION ENERGY BALANCE przeznaczony jest dla osób poddanych intensywnemu wysiłkowi umysłowemu,

Ocena:

AllNutrition ENERGY BALANCE - 60kaps

ALLNUTRITION ENERGY BALANCE zawierający m.in. ekstrakt z ashwagandhy, ekstrakt z różeńca górskiego, przeznaczony jest dla osób poddanych intensywnemu wysiłkowi umysłowemu, jak również dla wszystkich przemęczonych i narażonych na stres. 

Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego jest znany w lecznictwie chińskim już od wielu tysięcy lat. Żeń-szeń działa przede wszystkim jako antyutleniacz i wsparcie funkcji kognitywnych. Jest doskonałym adaptogenem, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Bogaty w ginsenozydy uczestniczy w utrzymaniu witalności i należytej sprawności fizycznej i umysłowej organizmu. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz pomaga utrzymać prawidłowe zdolności fizyczne i psychiczne w przypadku osłabienia, zmęczenia lub słabszej koncentracji.

Ekstrakt z różeńca górskiego znany jako Rhodiola Rosea. Różeniec górski zawiera kilka unikalnych substancji czynnych, z których najważniejszymi są salidrosid, rosavin, rhodiolin, rosarin i kalafonia.

  • Brak opinii