Strona główna / Zestawy promocyjne / 6PAK Milky Shake Whey 700g + BCAA Pak 400g + SHAKER

6PAK Milky Shake Whey 700g + BCAA Pak 400g + SHAKER

Producent: 6PAK

Cena:
89,00 zł

6PAK Milky Shake Whey 700g + BCAA Pak 400g + SHAKER

Ocena:

6PAK Nutrition Milky Shake Whey

Jest odżywką wysokobiałkową stworzoną z myślą o dostarczeniu wszystkim sportowcom nie tylko pełnowartościowych protein, ale także rewelacyjnego smaku i konsystencji gęstego shake.

Wybierając właśnie ten preparat stawiasz na najwyższą jakość i oryginalne rozwiązania. Formuła odżywki bazuje jedynie na pełnowartościowym źródle protein, jakim jest koncentrat białek serwatki (WPC). Charakteryzuje się on bardzo dobrym profilem aminokwasowym (bardzo zbliżonym do wzorcowego aminogramu białka ludzkiego).

Zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze wzrasta wraz z aktywnością fizyczną. Czasem trudno dostarczyć odpowiednią ilość pełnowartościowych protein, co sprawia, że sportowcy sięgają po odżywki wysokobiałkowe. Wybierając odpowiednią dla siebie kieruj się nie tylko ceną, ale jakością i składem. Jeżeli wybierzesz 6PAK Nutrition Milky Shake Whey z pewnością się nie zawiedziesz.

IDEALNA ROZPUSZCZALNOŚĆ – FORMUŁA INSTANT.

6PAK Nutrition Milky Shake Whey jest znakomitą odżywką zarówno pod względem składu, smaku, jak i konsystencji. Należy podkreślić także jej instanizowaną formułę, która sprawia, że rozpuszczalność każdej porcji nie przysparza żadnych problemów. Wysoka koncentracja aminokwasów rozgałęzionych BCAA raz EAA wpływa na poprawę regeneracji, ale także zabezpiecza mięśnie przed katabolizmem. Tkanka mięśniowa składa się z około 35% z aminokwasów BCAA (l-leucyny, l-waliny oraz l-izoleucyny) – warto zatem zadbać o ich odpowiednią podaż w codziennej diecie. Tym bardziej, że nie są one syntetyzowane przez organizm człowieka. Odpowiednie UZUPEŁNIENIE diety ma tak samo duże znaczenie, jak odpowiedni trening.

 

6PAK BCAA Pak  400g

  • ochrona przed katabolizmem
  • przyśpieszenie regeneracji potreningowej
  • utrzymanie dodatniego bilansu azotowego dzięki czemu procesy anaboliczne mogą zajść szybko i bezproblemowo!

BCAA Pak to rodukt na bazie najwyższej jakości aminokwasów BCAA w optymalnym stosunku 2:1:1. BCAA Pak doskonale wspiera regeneracje mięśni po treningu oraz wspomaga utrzymanie dodatniego bilansu azotowego dzięki czemu hamuje procesy kataboliczne w mięśniach. Bedzie to świetna opcja nawet po ciężkich i wyczerpujących treningach angażujących każdą partię mięśni. Dodatkowa zawartość witamin, takich jak witamina C czy witaminy z grupy B, zapewni zwiększenie odporności organizmu na infekcję, poprawi samopoczucie czy zadba o prawidłowy przebieg metabolizmu tłuszczów, białek i węglowodanów. BCAA Pak to świetny wybór zarówno dla zaawansowanych sportowców jak i osób zaczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia.

 

StrefaSupli Shaker - 700ml 

Trwały, lekki i poręczny shaker STREFY SUPLI ! Pojemność 700 ml zapewnia wygodne wykonanie shake'a, bez martwienia się czy płyn się zmieści lub odpowiednio wymiesza. Shaker posiada podziałkę, dzięki czemu można precyzyjnie odmierzyć ilość wody, mleka czy soku. Wyposażony jest także w sitko ułatwiające przyrządzanie płynów i zapobiegające powstawaniu grudek. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości, dzięki czemu na długo zachowuje wszystkie wymagania higieny. Ponadto wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie jest toksyczny oraz odznacza się wyjątkową wytrzymałością! Możesz być pewny, że raz kupiony starczy Ci na długo!

  • Brak opinii