Strona główna / Aminokwasy / L-Arginina/AAKG / Evolite AAKG 300g

Evolite AAKG 300g

Producent: Evolite

Cena:
{{ priceDisplay }} {{ oldPriceDisplay }}

Evolite AAKG 400g Pure - to najwyższej jakości preparat pozbawiony jakichkolwiek wypełniaczy w postaci słodzików czy sztucznych barwników. Jedna porcja produktu dostarcza dokładnie 5.7g argininy i 0.3g tauryny.Jeżeli stawiasz na bezkompromisową jakość ten preparat jest skierowany właśnie dla Ciebie!

{{ attribute.name }}:
Ten produkt nie występuje w wybranej opcji
Ocena:
({{ avgRating }}/5) Zobacz opinie
Dostępność:
{{ (max_quantity > 0 ? 'W magazynie' : 'Niedostępny') }}
Ilość:

Evolite Nutrition to marka skierowana do osób, dla których czystośći oraz jakość produktów jest najważniejszą cechą. Wybierając produkty Evolite Nutrition z linii Pure otrzymujesz pełnowartoścowy produkt, pozbawiony zbędnych, ukrytych w składzie wypełniaczy czy chemicznych słodzików.

Zastosowaliśmy surowce najwyższej jakości od światowych liderów zajmujących się ich produkcją. Z podniesioną głową oddajemy je w wasze ręce, abyście mogli cieszyć się jeszcze lepszymi efektami.

Evolite AAKG 400g Pure to najwyższej jakości preparat pozbawiony jakichkolwiek wypełniaczy w postaci słodzików czy sztucznych barwników. Jedna porcja produktu dostarcza dokładnie 5.7g argininy i 0.3g tauryny.Jeżeli stawiasz na bezkompromisową jakość ten preparat jest skierowany właśnie dla Ciebie!

Arginina należy do zbioru aminokwasów, których ludzki organizm w szczególnych warunkach nie jest w stanie syntezować w wystarczającej ilości (cEAA).
Arginina pośredniczy w cyklu krebsa tworząc urynę, a także w cyklu tlenku azotu i własnie dzięki temu aminokwas ten zyskał tak wielką popularność wśród amatorów sportów siłówych oraz sylwetkowych.
Zwięszony poziom tlenku azotu powoduje usprawenienie przepływu krwi przez naczynia krwionośne, dzięki czemu mięśnie w trakcie oraz po treningu są szybciej i skuteczniej odżywione.

Kolejnym pozytywnym działaniem w kierunku wzrostu tężyzny fizycznej jest optymalizacja poboru tlenu…. Co to znaczy? Znaczy, że nasze mięśnie stają się bardziej „ekonomiczne” w swoim działaniu – obniżenie ilości tlenu jaki jest potrzebny do ich pracy powoduje możliwość wydłużenia czasu ćwiczenia do załamania mięśniowego.

 • Zwiększenie produkcji tlenku azotu

 • Potęgowanie efektu pompy podczas treningu

 • Obniżenie ciśnienia tętniczego

 • Wzrost produkcji testosteronu oraz GH

 • Zwiększenie wytrzymałości mięśniowej

 • Pozytywny wpływ na libido oraz zdolności seksualne

Dawkowanie:

Spożywać raz dziennie, 6 gramów proszku rozpuścić w szklance wody i wipić.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ilość porcji w opakowaniu: 50

{{ component.name }}{{ component.name }}{{ component.name }} {{ component.value }}
{{ feature.feature }} {{ feature.feature_value }}
  {{ opinion.firstname }}
  {{ opinion.date_display }}

  {{ opinion.comment }}

 • Brak opinii