Strona główna / Odżywki białkowe / Koncentraty -WPC / 6PAK Milky Shake Whey 1800g Białko Koncentrat WPC

6PAK Milky Shake Whey 1800g Białko Koncentrat WPC

Producent: 6PAK

6PAK Nutrition Milky Shake Whey - jest odżywką wysokobiałkową stworzoną z myślą o dostarczeniu wszystkim sportowcom nie tylko pełnowartościowych protein, ale także rewelacyjnego smaku i konsystencji gęstego shake.

Ocena:

SMAK, ROZPUSZCZALNOŚĆ, KONSYSTENCJA – IDEALNA ODŻYWKA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH SPORTOWCÓW!

6PAK Nutrition Milky Shake Whey jest odżywką wysokobiałkową stworzoną z myślą o dostarczeniu wszystkim sportowcom nie tylko pełnowartościowych protein, ale także rewelacyjnego smaku i konsystencji gęstego shake.

Wybierając właśnie ten preparat stawiasz na najwyższą jakość i oryginalne rozwiązania. Formuła odżywki bazuje jedynie na pełnowartościowym źródle protein, jakim jest koncentrat białek serwatki (WPC). Charakteryzuje się on bardzo dobrym profilem aminokwasowym (bardzo zbliżonym do wzorcowego aminogramu białka ludzkiego).

Zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze wzrasta wraz z aktywnością fizyczną. Czasem trudno dostarczyć odpowiednią ilość pełnowartościowych protein, co sprawia, że sportowcy sięgają po odżywki wysokobiałkowe. Wybierając odpowiednią dla siebie kieruj się nie tylko ceną, ale jakością i składem. Jeżeli wybierzesz 6PAK Nutrition Milky Shake Whey z pewnością się nie zawiedziesz.

IDEALNA ROZPUSZCZALNOŚĆ – FORMUŁA INSTANT.

6PAK Nutrition Milky Shake Whey jest znakomitą odżywką zarówno pod względem składu, smaku, jak i konsystencji. Należy podkreślić także jej instanizowaną formułę, która sprawia, że rozpuszczalność każdej porcji nie przysparza żadnych problemów. Wysoka koncentracja aminokwasów rozgałęzionych BCAA raz EAA wpływa na poprawę regeneracji, ale także zabezpiecza mięśnie przed katabolizmem. Tkanka mięśniowa składa się z około 35% z aminokwasów BCAA (l-leucyny, l-waliny oraz l-izoleucyny) – warto zatem zadbać o ich odpowiednią podaż w codziennej diecie. Tym bardziej, że nie są one syntetyzowane przez organizm człowieka. Odpowiednie UZUPEŁNIENIE diety ma tak samo duże znaczenie, jak odpowiedni trening.

Dawkowanie:

Rozpuścić 1 miarkę proszku (30 g) w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed lub po treningu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.6PAK NUTRITION MILKY SHAKE WHEY – NAJWYŻSZA ŚWIATOWA JAKOŚĆ W POLSKIEJ CENIE!

Zawartość w: 30g (1 miarka)

Wartość energetyczna 113 kcal, 110 kcal*
Tłuszcz 1,66 g
W tym kwasy nasycone 1,19 g
Węglowodany 3,31 g
W tym cukry 3,0 g
Białko 21,35 g
Sól 0,08 g
Laktoza 2,18 g
    Angelika
    04-04-2018

    Bardzo kremowa i delikatna konsystencja. Wybrałam smak czekolada kokos. Z wodą idealne, z mlekiem trochę za słodkie. Smak delikatny chociaż czekolady z kokosem średnio czuć. Ogólne wrażenie na tak :)