Strona główna / Kreatyna / BioTech Tri Creatine Malate 300g Jabłczan Kreatyny

BioTech Tri Creatine Malate 300g Jabłczan Kreatyny

Producent: BioTech USA

Cena:
47,00 zł

BioTech Tri Creatine Malate - Trójjabłczan kreatyny to intensywny proszek zawierający 5000 mg trójjabłczanu kreatyny w każdej porcji. Jest to specjalna mieszanka składająca się z trzech cząsteczek kreatyny dołączonych do jedn...

Ocena:

BioTech Tri Creatine Malate 300g 

Trójjabłczan kreatyny to intensywny proszek zawierający 5000 mg trójjabłczanu kreatyny w każdej porcji. Jest to specjalna mieszanka składająca się z trzech cząsteczek kreatyny dołączonych do jednej cząsteczki kwasu jabłkowego. To połączenie jest rozbijane przez kwas żołądkowy, wskutek czego uwalniana jest czysta kreatyna, która jest następnie wchłaniana. Kreatyna zwiększa sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, Trójjabłczan Kreatyny zawiera w 100% bezpieczne, starannie dobrane składniki.

Dawkowanie:

Jedną porcję produktu (5g) rozpuścić w około 200ml wody lub ulubionego soku. W dni treningowe, zażywać 2 porcje, na około 20-30 minut przed rozpoczęciem treningu. W dni nietreningowe, ograniczyć spożycie do jednej porcji.

 

  • Brak opinii