Strona główna / Prozdrowotne / Witaminy i Minerały / 7Nutrition Potassium - 120kaps Cytrynian Potasu

7Nutrition Potassium - 120kaps Cytrynian Potasu

Producent: 7Nutrition

Cena:
29,00 zł

7Nutrition Potassium citrate - to suplement diety będący wysoko przyswajalnym źródłem potasu – niezbędnego składnika mineralnego wszystkich organizmów. Objawami niedoboru potasu są m.in. skurcze mięśni, wysokie ciśnienie, roz...

Ocena:

7Nutrition Potassium citrate to suplement diety będący wysoko przyswajalnym źródłem potasu – niezbędnego składnika mineralnego wszystkich organizmów. Objawami niedoboru potasu są m.in. skurcze mięśni, wysokie ciśnienie, rozdrażnienie i zdenerwowanie, zmęczenie oraz obrzęki kończyn dolnych i górnych. 

Korzyści ze stosowania 7Nutrition Potassium citrate

- wpływa pozytywnie na gospodarkę wodną organizmu, 
- wspiera prawidłową pracę serca, utrzymuje prawidłowe ciśnienie 
- korzystnie wpływa na koncentrację. 
- wspomaga w walce z kamieniami powstałymi z kwasu moczowego stopniowo je rozpuszczając. zapobiega powstawaniu złogów moczanowych w drogach moczowych.

Potas jest trzecim po wapniu i fosforze pod względem częstości występowania minerałów w organizmie. Wraz z sodem i chlorem utrzymuje równowagę elektrolitową i poziom pH, reguluje pracę serca i ciśnienie krwi.

Regularne spożywanie zmniejsza występowanie miażdżycy i problemów z sercem oraz nadciśnieniem.

Cytrynian potasu główmy składnik 7Nutrition Potassium citrate – to minerały w postaci naturalnego organicznego związku zapewniają wielokrotnie lepszą wchłanialność jonów minerałów aniżeli nieorganiczne formy jak np. węglany, siarczany czy fosforany, które to rozpadają się w kwasach żołądkowych.

Preparat 7Nutrition Potassium citrate polecany w szczególności dla osób dbających o prawidłowe ciśnienie krwi, pracę serca, mięśni i układu nerwowego, spożywających duże ilości solonych potraw, żyjących w stresie, wykonujących intensywny wysiłek fizyczny lub umysłowy.

7Nutrition Potassium citrate to suplement diety w kapsułkach, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport.

Dawkowanie:

Spożywać 1 kapsułki 1 raz dziennie po posiłku

 

 Dzienna porcja: 1 kapsułka

Cytrynian potasu 750 mg
W tym potas 270 mg
  • Brak opinii