Strona główna / Odżywki przedtreningowe / BioTech Nitrox Therapy 680g

BioTech Nitrox Therapy 680g

Smak: Blue Grape

Producent: BioTech USA

Cena:
79,90 zł

Nitrox Therapy - ŚRODEK DO STOSOWANIA PRZED TRENINGIEM, ZAWIERAJĄCY TLENKI AZOTU (CYTRULINĘ I ARGININĘ), W IDEALNEJ KOMPOZYCJI Z KREATYNĄ, BCAA I WĘGLOWODANAMI ZŁOŻONYMI. WYŚMIENITY SMAK. NIE ZAWIERA ŚRODKÓW DOPINGOWYCH.

Ocena:

BioTech Nitrox Therapy

PRZYGOTUJ SIĘ NA WYBUCHOWĄ DAWKĘ MOCY!

Nitrox Therapy to profesjonalny proszek przedtreningowy z laboratoriów BioTech USA. Nitrox Therapy, jak wszystkie produkty BioTech USA, składa się z bezpiecznych, starannie dobranych składników odżywczych.

NOx NRG

Dowiedz się, co może zdziałać mieszanka aktywatorów tlenków azotu: AAKG, jabłczan cytruliny, beta alanina, L-arginina HCl, azotan L-argininy!

ATP POWER

Kofeina wpływa na zwiększenie czujności i uwagi, które mogą być twoimi prawdziwymi partnerami w trakcie treningu, podczas gdy witamina B3 przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i znużenia.

CARBORADE

Zapomnij o aspartamie i odkryj Carborade, prawdziwą mieszankę węglowodanów i ksylitolu.

CREA-TONATOR

Specjalna mieszanka sześciu różnych kreatyn do Państwa dyspozycji: kreatyna pH-X, kreatyna mikronizowana, kreatyna HCl, jabłczan trikreatyny, etyl esterowy kreatyny, pirogronian kreatyny.

Dawkowanie:

Zmieszaj 17g preparatu (1 czubata miarka) z 250 ml zimnej wody. Przyjmuj jedną porcję 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym.

  • Brak opinii