Strona główna / Żywność funkcjonalna / BioTech Protein Ice Cream 500g

BioTech Protein Ice Cream 500g

Producent: BioTech USA

Jeżeli dotychczas miałeś słabość do tradycyjnych lodów, to od dzisiaj twoim silnym punktem będzie Protein Ice Cream. Jego podstawą jest bowiem koncentrat białek serwatki i w ten sposób twoje spożycie białek w najbardziej gorące dni będzie polegało na nabieraniu łyżeczką tego słodko-chłodnego substytutu, na przykład po pocących treningach.

Ocena:

Proszek na lody z dodatkami smakowymi i koncentratem białka serwatki.

  • Wysoka zawartość białka (52%)
  • Nie zawiera oleju palmowego
  • Nie zawiera środków konserwujących

Spożywanie białka lodami? Tak!

Nie ma lata bez lodów, lecz nie ma sezonu plażowego bez wyrzeczeń. Na szczęście, przy użyciu lodów też możesz być w formie, tylko nie jest wszystko jedno, jakie lody. Alternatywą przyjazną sylwetce jest proszek na lody BioTechUSA, a nawet więcej! Jeżeli dotychczas miałeś słabość do tradycyjnych lodów, to od dzisiaj twoim silnym punktem będzie Protein Ice Cream. Jego podstawą jest bowiem koncentrat białek serwatki i w ten sposób twoje spożycie białek w najbardziej gorące dni będzie polegało na nabieraniu łyżeczką tego słodko-chłodnego substytutu, na przykład po pocących treningach.

Nie potrzebujesz nawet urządzenia do robienia lodów!

Będzie ci potrzebny wyłącznie shakerre, w którym proszek na lody będziesz potrząsał z wodą, a potem tylko do zamrażarki! Po 2-3 godzinach będziesz się mógł rozkoszować prawdziwymi, kremowymi lodami. Możesz odłożyć poczucie winy i spokojnie jeść lody!

Wskazówka: Tę świetną podstawę możesz jeszcze spotęgować dodaniem świeżych owoców

Popatrzmy na liczby!

w jednej porcji (50 g) jest:

  • 229 kcal energii
  • 26 g białek

W jaki sposób, kiedy i komu?

  • Może być świetnym suplementem twojej konsumpcji białek, kiedy tylko zapragniesz.
  • Oferujemy to tobie, jeżeli lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym → ponieważ przekąsić można także będąc świadomym potrzeb zdrowotnych!

Białka, jako materiał odżywczy

Białka są ważnym budulcem naszego ciała, składających się z aminokwasów źródłem materiałów odżywczych wytwarzanych przez nasz organizm oraz pochodzących ze źródła zewnętrznego. Przyczyniają się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej. Większe zapotrzebowanie na białka mamy, jeżeli systematycznie uprawiamy sport lub chcielibyśmy zwiększyć masę naszych mięśni, chcielibyśmy schudnąć lub jesteśmy w podeszłym wieku.

Protein Ice Cream, podobnie jak i wszystkie pozostałe wyroby BioTechUSA jest bezpieczny i zawiera starannie dobrane składniki.

SMAKI: czekoladowym, truskawkowym

  • Brak opinii