Strona główna / Odżywki białkowe / Mixy Białek / Optimum Whey Gold 2270g

Optimum Whey Gold 2270g

Producent: Optimum Nutrition

Cena:
{{ priceDisplay }} {{ oldPriceDisplay }}

Optimum Whey Gold - firmy OPTIMUM NUTRITION należy do najwyższej jakości odżywek białkowych, opartych całkowicie na koncentracie i izolacie białek serwatkowych. Dzięki temu 100% Whey Gold Standard gwarantuje dostarczenie do organizmu sportowca białek i peptydów peptydów najwyższej wartości biologicznej, oraz o najszybszym czasie wchłaniania w układzie pokarmowym człowieka.

{{ attribute.name }}:
Ten produkt nie występuje w wybranej opcji
Ocena:
({{ avgRating }}/5) Zobacz opinie
Dostępność:
{{ (max_quantity > 0 ? 'W magazynie' : 'Niedostępny') }}
Ilość:

Optimum Whey Gold

Optimum Whey Gold to doskonałej jakości odżywka białkowa oparta w pełni na koncentracie i izolacie białek serwatkowych. To suplement, który jest gwarancją solidnej dawki białek i peptydów o najwyższej jakości biologicznej, a przy tym charakteryzuje się najszybszym czasem wchłanialności w organizmie.

Znalezione obrazy dla zapytania optimum whey gold

Izolaty białek serwatkowych (WPI) są najczystszą formą białka serwatkowego, które obecnie istnieje. WPI są kosztowne w użyciu, ale zaliczają się do najlepszych białek, które można kupić. Dlatego są one pierwszym składnikiem przeczytanym na etykiecie Gold Standard 100% Whey ™. Używając WPI jako głównego składnika wraz z najwyższej jakości ultrafiltrowanym koncentratem białek serwatkowych (WPC), jesteśmy w stanie spakować 24 gramy białka w każdej porcji, aby zaspokoić potrzeby związane z budowaniem mięśni po treningu. Zwrócenie uwagi na szczegóły również dotyczy kwestii rozpuszalności.  Nie ulega wątpliwości, że jest to standard, za pomocą którego mierzone są wszystkie inne białka serwatki.

   Dawkowanie:

1 miarkę proszku 100% Whey protein Gold Standard wymieszać z 300 ml mleka, wody lub soku. Spożywać od 1 do 3 porcji dziennie, lub według zaleceń licencjonowanego dietetyka.

{{ component.name }}{{ component.name }}{{ component.name }} {{ component.value }}
{{ feature.feature }} {{ feature.feature_value }}
    {{ opinion.firstname }}
    {{ opinion.date_display }}

    {{ opinion.comment }}

  • Brak opinii