Strona główna / Odżywki przedtreningowe / 6PAK CROSS Pak 320g Przedtreningówka poprawa wydolności

6PAK CROSS Pak 320g Przedtreningówka poprawa wydolności

Producent: 6PAK

6PAK CROSS Pak - Jest to produkt stworzony specjalnie z myślą o osobach trenujących sporty wytrzymałościowe bądź wytrzymałościowo-siłowe, które nie obawiają się długich i niezwykle wyczerpujących treningów!

Ocena:

6PAK CROSS Pak

 • ZAPEWNIA NIESAMOWITĄ POPRAWĘ WYDOLNOŚCI TRENINGOWEJ,
 • POPRAWIA WYTRZYMAŁOŚĆ SIŁOWĄ,
 • ASPARTAM FREE - NIE ZAWIERA ASPARTAMU!
 • POTĘŻNA DAWKA BETA ALANINY!
 • BOGACTWO NAJWAŻNIEJSZYCH WITAMIN I MINERAŁÓW,
 • JABŁCZAN CYTRULINY DLA ZWIĘKSZENIA WYDOLNOŚCI TRENINGOWEJ,
 • BRAK STYMULANTÓW.

PRODUKT STOSOWANY I POLECANY PRZEZ ZAWODNIKÓW 6PAK!

Jest to produkt stworzony specjalnie z myślą o osobach trenujących sporty wytrzymałościowe bądź wytrzymałościowo-siłowe, które nie obawiają się długich i niezwykle wyczerpujących treningów! Wystarczy spojrzeć w skład by przekonać się, że nie jest to produkt stworzony przypadkowo! Przy tworzeniu jego formuły brało udział wielu specjalistów z dziedziny suplementacji sportowej! Jeżeli poszukujesz preparatu, który zapewni znaczny wzrost wydolności oraz wytrzymałości siłowe – trafiłeś wręcz idealnie!

6PAK CROSS Pak PRE-WORKOUT ENDURANCE jest produktem opartym w głównej mierze na wysokiej jakości beta alaninie, która została wzbogacona mieszanką witamin oraz minerałów. Preparat nie zawiera kreatyny, dzięki czemu idealnie się sprawdzi w stosowaniu pomiędzy cyklami. Producent zadbał także o szybkie uzupełnienie elektrolitów, do których utraty dochodzi w znacznym stopniu podczas ciężkich i wymagających treningów! Dawki witamin i minerałów mogą wydawać się niskie, jednak zostały one tak dobrana by nie spowodować ich przedawkowania (często w suplementacji znajdują się bardzo złożone preparaty witaminowo-mineralne).

PRZEMYŚLANY I SKUTECZNY SKŁAD, DOBRZE DOBRANE DAWKI WITAMIN ORAZ MINERAŁÓW.

Jabłczan cytruliny przyczynia się do poprawy wydolności tlenowej organizmu, która skutecznie podnosi poziom motywacji na treningu. Natomiast dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych dochodzi także do znacznej poprawy odżywienia i dotlenienia komórek organizmu, co skutkuje znaczną poprawą szybkości regeneracji powysiłkowej.

ZAPEWNIA WZROST WYDOLNOŚCI ORAZ WYTRZYMAŁOŚCI SIŁOWEJ!

Beta alanina jest związkiem pochodzenia organicznego i klasyfikuje się ją do grupy aminokwasów. Pod względem chemicznym wchodzi w skład karnozyny odpowiadającej za zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej (pełni rolę swoistego buforu), do jej zachwiania prowadzą intensywne skurcze mięśni. Podczas wzmożonego wysiłku dochodzi momentami do uzyskania warunków beztlenowych, co powoduje powstawanie kwasu mlekowego w mięśniach, a to przekłada się na zmiany kwasowości środowiska pracy komórek mięśniowych. Utrzymanie prawidłowego stężenia karnozyny w mięśniach jest dużym problemem, jednak dzięki wprowadzeniu do suplementacji beta alaniny będziesz w stanie zwiększyć jej zapas, dzięki czemu Twoje treningi będą mogły być dłuższe i bardziej intensywne! Beta alanina jest w 100% legalna i bezpieczna – prowadzone były długofalowe badania pod kątem jej wpływu na zdrowie, które zakończyły się potwierdzeniem jej bezpieczeństwa. Jeżeli nie stosowałeś jeszcze tej substancji – pierwsze kilka porcji może powodować pojawienie się mrowienia podskórnego, które związane jest z przeskakiwaniem ładunków elektrycznych na zakończeniach nerwowych (efekt ten zanika z czasem – co nie oznacza, że beta alanina przestała działać). 

Skład CROSS Pak zaskoczy Cię swoim działaniem!

Dawkowanie:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcja przed treningiem.
 • Dzień Nietreningowy:
  Brak potrzeby stosowania.6PAK CROSS PAK PRE-WORKOUT ENDURANCE – IDEALNY WYBÓR DLA KAŻDEGO SPORTOWCA, KTÓREMU ZALEŻY NA MAKSYMALNEJ WYDOLNOŚCI TRENINGOWEJ!

Zawartość w: 8g (1 miarka)

Beta-Alanina 3000mg
Wyciąg z buraka 1400mg
Jabłczan Cytruliny 1500mg
W tym L-cytrulina 850mg
Tiamina 0.275mg
Ryboflawina 0.35mg
Witamina B6 0.35mg
Witamina B12 0.625µg
Potas 300mg
Magnez 56mg
Sód 25mg
 • Brak opinii