Strona główna / Gainery / Gainery do 20% Białka / Activlab Mass up 3500g

Activlab Mass up 3500g

Producent: Activlab

Activlab Mass up - jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego. 

Ocena:

Activlab Mass up

Mass Up to odżywka przeznaczona dla chcących szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. Preparat ten jest doskonałą alternatywą dla osób z szybką przemianą materii, które mają problem ze zbudowaniem mocnych i trwałych mięśni, a także dla uprawiających sporty wytrzymałościowe w celu uzupełnienia diety. Mass Up jest produktem zapewniającym dostarczenie maksymalnej ilości środków odżywczych niezbędnych do zwiększenia masy w jak najmniejszej objętości - dzięki temu w zaledwie 100g preparatu znajduje się aż 393 kcal!!! 

Zawarte w odżywce Kreatyna i Tauryna przyśpieszają wzrost komórek mięśniowych, oraz zapobiegają procesom antykatabolicznym, wydatnie przyśpieszając okres regeneracji potreningowej.

Mass Up jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego.

Działanie

  • Duża dawka kalorii w każdej porcji
  • Pomoc w budowaniu masy mięśniowej
  • Wygodne uzupełnienie strat energetycznych powstałych w trakcie treningu
  • Minimalizacja szkodliwego katabolizmu

Dawkowanie:

100 g (4 płaskie miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka. Stosować 2 razy dziennie.

  • Brak opinii