Strona główna / Zdrowe tłuszcze / Nutura Olej Kokosowy Nierafinowany 100% - 500ml

Nutura Olej Kokosowy Nierafinowany 100% - 500ml

Producent: Nutura

Cena:
16,90 zł

Olej kokosowy ma szereg zastosowań: doskonale nadaje się do gotowania, smażenia i pieczenia, może być dodawany do domowych wypieków, koktajli i shakeów, a nawet można nim smarować pieczywo.

Ocena:

Nutura Olej Kokosowy Nierafinowany 100% - 500ml

Nasz olej kokosowy jest nierafinowany. Co to znaczy? Pozyskiwany jest w procesie tłoczenia „na zimno”, bez udziału wysokiej temperatury, dzięki czemu otrzymujemy najwyższej jakości, pełnowartościowy produkt, zachowujący wszystkie wartości odżywcze oraz zdrowotne. Nasz olej jest nieoczyszczony, dlatego tak cudownie pachnie kokosem, jest kremowy i aromatyczny. 

Olej kokosowy ma szereg zastosowań: doskonale nadaje się do gotowania, smażenia i pieczenia, może być dodawany do domowych wypieków, koktajli i shakeów, a nawet można nim smarować pieczywo. Zawarte w oleju cenne kwasy MCT – czyli średniołańcuchowe i kwas laurynowy – korzystnie wpływają na nasz metabolizm i działają wzmacniająco na organizm.

 Olej kokosowy świetnie sprawdzi się również w funkcji kosmetyku:  jako balsam do pielęgnacji ciała, włosów  czy wrażliwej skóry twarzy, a także dzięki właściwościom przeciwbakteryjnym i antyseptycznym odświeża oddech i pomaga naturalnie wybielić zęby!

Składniki: olej kokosowy tłoczony na zimno, nierafionowany (100%).
Może zawierać gluten, sezam, orzeszki ziemne i inne orzechy.

Pojemność netto: 500 ml

  • Brak opinii