Strona główna / Zestawy promocyjne / Biotech Iso Whey Zero 2270g + Shaker 600ml + 3x Protein Bar

Biotech Iso Whey Zero 2270g + Shaker 600ml + 3x Protein Bar

Producent: BioTech USA

Cena:
215,00 zł

Izolat białka Iso Whey Zero 2270g w wielu smakach do wyboru, a dodatkowo Shaker 600ml (kolor losowy) i 3 batony białkowe (smak do wyboru)

Ocena:

BioTech USA Iso Whey Zero 2,27g

CO CZYNI GO TAK WYJĄTKOWYM?

 • native whey nie jest półproduktem mleczarskim,
 • pozyskiwany jest z mleka krów hodowanych w ekologicznych warunkach,
 • surowiec jest wolny od antybiotyków i hormonów,
 • filtracja przebiega w niskiej temperaturze co gwarantuje zachowanie wszelkich struktur biologicznie czynnych,
 • zachowanie właściwości biologicznych takich frakcji jak immunoglobuliny.


Native Whey jest nowym składnikiem. A dlaczego Native Whey jest wyjątkowy? Z dwóch powodów: ze względu na źródło pochodzenia i proces produkcji." Ulisses Jr. - Fitness Influencer

 

BioTech Iso Whey Zero jet profesjonalnym produktem, którego zastosowanie wiąże się ze zwiększonym ryzykiem ekstremalnych przyrostów tkanki mięśniowej, dzięki czemu już w krótkim czasie będziesz się cieszył wysportowaną i umięśnioną sylwetką. Jest to odżywka najwyższych lotów, której aminokwasy posiadają niezwykle anaboliczny potencjał. Wystarczą dwie porcje dziennie by cieszyć się w pełni wszystkimi zaletami tego białka. W składzie Iso Whey Zero znajdziesz wysokiej jakości izolat białek serwatki (WPI) otrzymywany metodą CFM - NIE ZAWIERA ZBĘDNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY! Preparat jest bogatym źródłem BCAA co oznacza dla Ciebie nic innego jak idealne zabezpieczenie przed katabolizmem potreningowym. Nie oszukujmy się – jest to produkt najlepszy w swojej klasie!

 


BioTech Iso Whey Zero - przeszło 85% białka z izolatu białek serwatki. Odzywka zawiera również olej MCTBCAAlecytynę. Preparat przeznaczony jest dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, które w szybki sposób wpływa na rozwój masy i siły mięśniowej

Jest wysoce cenionym suplementem, składającym się z protein pochodzących z WPI. Synteza zarówno tych jak i tysięcy innych białek w organizmie zależy od dostępności aminokwasów. W przeciwieństwie do magazynowanych węglowodanów czy tłuszczy organizm utrzymuje jedynie niewielki zapas aminokwasów. Niski pozom któregoś z podstawowych aminokwasów powoduje, że organizm może nie wytwarzać zależnych od niego białek.

Jednocześnie nawet krótkoterminowy deficyt aminokwasów może zaszkodzić procesowi naprawy i regeneracji zdrowych komórek. Dotyczy to zwłaszcza procesu wzrostu komórek mięśniowych. Na szczęście możemy łatwo zapobiec takiemu rozwojowi wydarzeń. Wystarczy stosować zrównoważona dietę, bogatą w wysokiej jakości proteiny.

Iso Whey Zero jest idealnym rozwiązaniem dla osób intensywnie trenujących, które jak nikt inny potrzebują szybko wchłanianych aminokwasów aby ich trening przynosił jak najlepsze rezultaty. Badania wykazały, że niedobór łańcuchów aminokwasów w powiązaniu ze wzmożonym wysiłkiem może prowadzić do spalania tkanki mięśniowej, ze względu na zapotrzebowanie organizmu na azot. Jedną spośród wielu funkcji spełnianych przez aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach BCAA jest asysta w procesie transportu tłuszczy do komórek w celu wyprodukowania porcji energii.

Stymuluje również przysadkę, która wytwarza hormon wzrostu zaangażowany w rozwój tkanki mięśniowej i wyzwalanie kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej (np. utrata tkanki tłuszczowej). BCAA dostarcza też organizmowi azotu. Aminokwasy dostarczane organizmowi przez 100 % Iso Whey są budulcem masy mięśniowej.

 

Iso Whey Zero jest bardzo wartościowym źródłem protein zapewniającym wysoki poziom aminokwasów zwłaszcza z grupy EAA.

Dawkowanie:

Wymieszać jedną porcję (25 g) Iso Whey Zero z 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka.

Pić w trakcie posiłków dla zwiększonej podaży.

Biotech USA Protein Bar to smaczny baton białkowy z wysoką zawartość białka i niską zawartość cukru. Jest idealnym wyborem dla wszystkich dbających o linię, sportowców i każdego kto ma ochotę na coś słodkiego bez zbędnego cukru w składzie!

 • Szybka, wygodna przekąska
 • Aż 21 g białka w jednym batonie
 • Niska zawartość cukru 
 • Nie zawiera dodanego cukru* 
 • Bogaty w błonnik pokarmowy 
 • Bez glutenu 
 • Tylko 257 kalorii w porcji

 

 

 

 • Brak opinii