Strona główna / Zestawy promocyjne / 6PAK Milky Shake Whey 2x700g + SHAKER

6PAK Milky Shake Whey 2x700g + SHAKER

Producent: 6PAK

Cena:
99,00 zł

6PAK Nutrition Milky Shake Whey - jest odżywką wysokobiałkową stworzoną z myślą o dostarczeniu wszystkim sportowcom nie tylko pełnowartościowych protein, ale także rewelacyjnego smaku i konsystencji gęstego shake.

Ocena:

6PAK Milky Shake Whey  2x700g  + SHAKER

 

6PAK Nutrition Milky Shake Whey 

Jest odżywką wysokobiałkową stworzoną z myślą o dostarczeniu wszystkim sportowcom nie tylko pełnowartościowych protein, ale także rewelacyjnego smaku i konsystencji gęstego shake.

Wybierając właśnie ten preparat stawiasz na najwyższą jakość i oryginalne rozwiązania. Formuła odżywki bazuje jedynie na pełnowartościowym źródle protein, jakim jest koncentrat białek serwatki (WPC). Charakteryzuje się on bardzo dobrym profilem aminokwasowym (bardzo zbliżonym do wzorcowego aminogramu białka ludzkiego).

Zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze wzrasta wraz z aktywnością fizyczną. Czasem trudno dostarczyć odpowiednią ilość pełnowartościowych protein, co sprawia, że sportowcy sięgają po odżywki wysokobiałkowe. Wybierając odpowiednią dla siebie kieruj się nie tylko ceną, ale jakością i składem. Jeżeli wybierzesz 6PAK Nutrition Milky Shake Whey z pewnością się nie zawiedziesz.

IDEALNA ROZPUSZCZALNOŚĆ – FORMUŁA INSTANT.

6PAK Nutrition Milky Shake Whey jest znakomitą odżywką zarówno pod względem składu, smaku, jak i konsystencji. Należy podkreślić także jej instanizowaną formułę, która sprawia, że rozpuszczalność każdej porcji nie przysparza żadnych problemów. Wysoka koncentracja aminokwasów rozgałęzionych BCAA raz EAA wpływa na poprawę regeneracji, ale także zabezpiecza mięśnie przed katabolizmem. Tkanka mięśniowa składa się z około 35% z aminokwasów BCAA (l-leucyny, l-waliny oraz l-izoleucyny) – warto zatem zadbać o ich odpowiednią podaż w codziennej diecie. Tym bardziej, że nie są one syntetyzowane przez organizm człowieka. Odpowiednie UZUPEŁNIENIE diety ma tak samo duże znaczenie, jak odpowiedni trening.

Dawkowanie:

Rozpuścić 1 miarkę proszku (30 g) w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed lub po treningu.

6PAK NUTRITION MILKY SHAKE WHEY – NAJWYŻSZA ŚWIATOWA JAKOŚĆ W POLSKIEJ CENIE!

StrefaSupli Shaker - 700ml 

Trwały, lekki i poręczny shaker STREFY SUPLI ! Pojemność 700 ml zapewnia wygodne wykonanie shake'a, bez martwienia się czy płyn się zmieści lub odpowiednio wymiesza. Shaker posiada podziałkę, dzięki czemu można precyzyjnie odmierzyć ilość wody, mleka czy soku. Wyposażony jest także w sitko ułatwiające przyrządzanie płynów i zapobiegające powstawaniu grudek. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości, dzięki czemu na długo zachowuje wszystkie wymagania higieny. Ponadto wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie jest toksyczny oraz odznacza się wyjątkową wytrzymałością! Możesz być pewny, że raz kupiony starczy Ci na długo!

  • Brak opinii