Strona główna / Zestawy promocyjne / Evolite WheyElite 900G + BCAA 2:1:1 400G + SHAKER

Evolite WheyElite 900G + BCAA 2:1:1 400G + SHAKER

Producent: Evolite

Super zestaw zawierający białko Wheyelite 900g (mix koncentratu i izolatu) + BCAA 2:1:1 (aminokwasy rozgałęzione) + SHAKER SrefySupli

Ocena:

Evolite WheyElite 900G + BCAA 2:1:1 400G + SHAKER

 

WheyElite 900G

Zawiera połączenie koncentratu białek serwatki oraz izolatu serwatki, bez zbędnych dodatków obniżających zawartość protein w produkcie.Doskonale uzupełnia niedobór białka powstający przy jego zwiększonym zapotrzebowaniu, szczególnie w sportach wyczynowych, kulturystyce oraz w czasie diet redukcyjnych. Charakteryzuje się niesamowitym smakiem pomimo niewielkiej ilości węglowodanów oraz tłuszczu. Nie będziesz miał też problemów z rozpuszczaniem swojej ulubionej odżywki! Przy produkcji tego produktu wykorzystywane są wyłącznie najbardziej zaawansowane technologie, co gwarantuje najwyższą możliwą jakość.

Do stworzenia tak czystej odżywki białkowej użyliśmy najczystszego na rynku koncentratu WPC co popieramy badaniami wykonanymi w specjalistycznym laboratorium. WHEYELITE to bez wątpienia czołówka światowa odżywek proteinowych.Nasze białko kierowane jest do kulturystów, zaawansowanych sportowców jak i do amatorów sportów siłowych.Marka Evolite przede wszystkim stawia na jakość produktów, nasze produkty w każdym calu są dopracowane przez zespół najlepszych fachowców w branży, przygotowujemy nasze odżywki białkowe w oparciu o zebrane informacje od każdej grupy docelowej do której chcemy trafić naszymi produktami. Smaki naszych odżywek dopracowujemy przez wiele tygodni żeby uzyskać smak który będzie spełniał kryterium konsumenta oraz dorównywał czołówce światowej. Dążymy żeby nasi klienci pili nasze odżywki z przyjemnością, a smak zapadał w pamięci.

 

BCAA 2:1:1 400g

 To złożony preparat zawierający w składzie aminokwasy w stosunku 2:1:1.
Są to aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych takie jak L-leucyna i L-izoleucyna. Aminokwasy BCAA są podstawowym składnikiem mięśni, który stanowi prawie prawie 1/2 ich suchej masy. Nasz suplement bardzo dobrze się wchłania i pozwala budować czystą masę mięśniową. Z tego względu produkt jest polecany dla sportowców, kulturystów i osób mniej aktywnych fizycznie
ponieważ wykazuje dużą skuteczność.

 

StrefaSupli Shaker - 700ml 

Trwały, lekki i poręczny shaker STREFY SUPLI ! Pojemność 700 ml zapewnia wygodne wykonanie shake'a, bez martwienia się czy płyn się zmieści lub odpowiednio wymiesza. Shaker posiada podziałkę, dzięki czemu można precyzyjnie odmierzyć ilość wody, mleka czy soku. Wyposażony jest także w sitko ułatwiające przyrządzanie płynów i zapobiegające powstawaniu grudek. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości, dzięki czemu na długo zachowuje wszystkie wymagania higieny. Ponadto wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie jest toksyczny oraz odznacza się wyjątkową wytrzymałością! Możesz być pewny, że raz kupiony starczy Ci na długo!

  • Brak opinii