Strona główna / Odżywki białkowe / 3 x Evolite WheyElite 900g

3 x Evolite WheyElite 900g

Producent: Evolite

Evolite WheyElite -Najwyższej jakości białko -Izolat+Koncentrat białka -Znakomite smaki oraz bardzo dobra rozpuszczalność -Wysoka zawartość aminokwasów BCAA, EAA oraz Glutaminy -Idealne źródło białka w diecie każdego sportowca.

Ocena:

3x Evolite WheyElite 900g

-PONAD 20G BIAŁKA W KAŻDEJ PORCJI

-ZAAWANSOWANE POŁĄCZENIE KONCENTRATU ORAZ IZOLATU BIAŁEK SERWATKI

-NIEWIELKA ILOŚĆ TŁUSZCZU I WĘGLOWODANÓW

-IDEALNE BIAŁKO DO STOSOWANIA W CIĄGU DNIA

-BARDZO DOBRY AMINOGRAM

-PRZYSPIESZA REGENERACJĘ

-ŚWIETNY SMAK I BEZPROBLEMOWA ROZPUSZCZALNOŚĆ

-NAJWYŻSZA JAKOŚCI SUROWCÓW

-PRZYSPIESZA REGENERACJĘ

 

WHEYELITE  jest bogaty we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. Doskonale się rozpuszcza w wodzie jak i w mleku, szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne. Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że izolowane i koncentrowane białka serwatkowe uznano za najwartościowsze źródła białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo.

Zawiera połączenie koncentratu białek serwatki oraz izolatu serwatki, bez zbędnych dodatków obniżających zawartość protein w produkcie.Doskonale uzupełnia niedobór białka powstający przy jego zwiększonym zapotrzebowaniu, szczególnie w sportach wyczynowych, kulturystyce oraz w czasie diet redukcyjnych. Charakteryzuje się niesamowitym smakiem pomimo niewielkiej ilości węglowodanów oraz tłuszczu. Nie będziesz miał też problemów z rozpuszczaniem swojej ulubionej odżywki! Przy produkcji tego produktu wykorzystywane są wyłącznie najbardziej zaawansowane technologie, co gwarantuje najwyższą możliwą jakość.

Do stworzenia tak czystej odżywki białkowej użyliśmy najczystszego na rynku koncentratu WPC co popieramy badaniami wykonanymi w specjalistycznym laboratorium. WHEYELITE to bez wątpienia czołówka światowa odżywek proteinowych.Nasze białko kierowane jest do kulturystów, zaawansowanych sportowców jak i do amatorów sportów siłowych.Marka Evolite przede wszystkim stawia na jakość produktów, nasze produkty w każdym calu są dopracowane przez zespół najlepszych fachowców w branży, przygotowujemy nasze odżywki białkowe w oparciu o zebrane informacje od każdej grupy docelowej do której chcemy trafić naszymi produktami. Smaki naszych odżywek dopracowujemy przez wiele tygodni żeby uzyskać smak który będzie spełniał kryterium konsumenta oraz dorównywał czołówce światowej. Dążymy żeby nasi klienci pili nasze odżywki z przyjemnością, a smak zapadał w pamięci.

DAWKOWANIE

1-3 porcji (30g) dziennie. Zmieszaj z 200 ml mleka lub wody. 

  • Brak opinii