Strona główna / Odżywki białkowe / BioTech Iso Whey Zero 2270g +BCAA + Glutamine Zero 480g

BioTech Iso Whey Zero 2270g +BCAA + Glutamine Zero 480g

Producent: BioTech USA

Cena:
269,00 zł

BioTech IsoWhey Zero - WYSOKIEJ JAKOŚCI IZOLATU BIAŁKA SERWATKI + BCAA z dodatkiem glutaminy

Ocena:

BioTech USA Iso Whey Zero 2270g +BCAA + Glutamine Zero 480g


Iso Whey ZERO naprawdę zawiera, ZERO tłuszczu i ZERO cukru. Nie zawiera bezużytecznych ani ukrytych składników odżywczych, które organizm może przechowywać w tłuszczu. Każda porcja zawiera tylko 22g czystego białka budującego mięśnie.

Wysoka zawartość BCAA, L-glutaminy, EAA
Serwatka produkowana jest ze starannie dobranych źródeł białka, a profil aminokwasów Iso Whey ZERO jest idealny dla osób o prawdziwych mięśniach. Zawiera dużą dawkę BCAA, EAA (aminokwasy niezbędne) oraz L-glutaminę, czyli najważniejsze aminokwasy do budowy masy mięśniowej.

BCAA + Glutamine Zero 480g 

  • idealny dla każdego bez względu na płeć!
  • nie zawiera glutenu i cukrów dodanych co pomaga konsumentom w utrzymaniu zdrowej diety
  • łączy w sobie dwa najważniejsze aminokwasy dzięki czemu oszczędza nam dylematów
  • doskonały produkt podczas procesu budowania masy mięśniowej
  • można go stosować przed, w trakcie lub po treningu, czyli według swoich upodobań

BioTech USA BCAA + Glutamine Zero to suplement diety kończący wszelkie spory na temat tego, który z zawartych aminokwasów charakteryzuje się lepszym działaniem. Łączy bowiem zarówno BCAA jak i Glutaminę w identycznych proporcjach 1:1! BCAA odpowiada za hamowanie katabolizmu (proces rozpadu złożonych związków organicznych na związki prostsze o znacznie mniejszych zasobach energetycznych). Dodatkowo wpływa na syntezę białek, reguluje poziomu cukru we krwi, wpływa na wzrost i naprawę tkanki mięśniowej oraz kostnej, wpływa też na wytwarzanie hormonu wzrostu oraz na szybsze gojenie się ran. Mówi się również, że poprawia samopoczucie psychiczne co wpływa na ogólną jakość życia. Z kolei dodatek glutaminy stanowi doskonałą barierę ochronną dla naszego organizmu. Glutamina wpływa bowiem na uszczelnianie ścian jelita co z kolei przyczynia się do złagodzenia objawów chorób autoimmunologicznych np. choroby Hashimoto. 

Produkt doskonały dla wszystkich z Was, którym na sercu leży własne zdrowie, bez względu na wiek, płeć czy poziom aktywności fizycznej!

 

Dawkowanie:

Wymieszać jedną porcję (25 g) ISO Whey ZERO z 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka.

  • Brak opinii