Strona główna / Odżywki białkowe / Trec Booster Isolate Protein 2000g

Trec Booster Isolate Protein 2000g

Producent: Trec Nutrition

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku wprowadzając na rynek pierwsze suplementy diety dla sportowców. Od początku wyróżnia nas jakość, co wynika w dużej mierze ze szczególnej sytuacji prawnej w Polsce. Niewielu zdaje sobie sprawę, że w naszym kraju przepisy, zarówno sanitarne, jak i prawa żywnościowego, są jednymi z najbardziej restrykcyjnych na świecie, dlatego w naszym przypadku słowo „jakość” nie jest tylko pustym frazesem.

Ocena:

OBŁĘDNIE SMACZNY IZOLAT BIAŁKA

  • Zawiera 100% najwyższej jakości izolatu białka
  • Zawiera naturalne składniki
  • Charakteryzuje się rekordową wartością biologiczną
  • Odpowiednia odżywka białkowa dla osób intensywnie trenujących, które chcą osiągnąć sportową sylwetkę

Odżywka białkowa dla początkujących jak i zawodowych sportowców. Idealne białko po treningu jak i słodka przekąska między posiłkami. Booster Isolate zawiera izolat białek serwatkowych CFM. Odżywka proteinowa przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mieśniowej.

 

Dostępny w 6 przepysznych smakach !

 

Sposób użycia

Jednorazową porcję produktu – 30 g (1,5 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. Stosować 3 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

  • Brak opinii