Strona główna / Prozdrowotne / Witaminy i Minerały / NOW Special Two 180tab Mocne witaminy i minerały

NOW Special Two 180tab Mocne witaminy i minerały

Producent: NOW Foods

Produkt składający się z substancji naturalnego pochodzenia, idealny w celu uzupełnienia wszelkich niedoborów wynikających z ubogiej lub źle zbilansowanej diety. Przeznaczony dla wszystkich bez względu na wiek czy płeć.

Ocena:

NOW Foods

- firma NOW produkuje naturalne, zdrowe produkty żywnościowe oraz suplementy diety od roku 1968, a jakość oraz bezpieczeństwo produktów zawsze stanowiły najwyższy priorytet. Misją firmy jest nadanie swoim produktom i usługom wartości, które umożliwią ludziom zdrowsze życie

Special Two

  • Wyłącznie naturalne składniki
  • Uzupełnienie minerałów i witamin potrzebnych dla zdrowia naszego organizmu
  • Bogactwo antyoksydantów
  • Doskonały zarówno dla sportowców, amatorów wysiłku fizycznego czy osób nieaktywnych na codzień
  • Produkt prozdrowotny dla każdego!

NOW Foods Special Two to produkt naturalnego pochodzenia, który uzupełnia niedobór witamin i minerałów. W jego składzie znajdziesz witaminy, chlorofil, witaminę K, aminokwasy i antyoksydanty. Produkt ten oferuje odpowiednią dawkę potrzebnych substancji, których nierzadko brakuje w naszej diecie, dyktowanej nam często przez szybkie tempo życia czy pokusy wobec przetworzonej żywności. Preparat mogą stosować więc zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na wiek, którzy z różnych powodów nie mogą dostarczyć odpowiedniej ilości tych substancji. Wysoka zawartość witamin i wyciągów roślinnych daje pewność, że będzie to dobry wybór dla szczególnie wymagających osób. Uzupełnij niedobory, które powstają podczas treningu i przestań martwić się o to, że nie dostarczasz swojemu organizmowi tego, czego potrzebuje!

Produkt doskonały dla wszystkich z Was, którym na sercu leży własne zdrowie, bez względu na wiek, płeć czy poziom aktywności fizycznej!

 

  • Brak opinii