Strona główna / Żywność funkcjonalna / 7Nutrition Masło z Pestek Dyni - 200g

7Nutrition Masło z Pestek Dyni - 200g

Producent: 7Nutrition

Cena:
18,90 zł

Ciekawy smak i aromat to nie wszystko, każda porcja tego masła to także bogate źródło wielu witamin (C, B, A, E,K, kwasu foliowego) oraz minerałów (wapń, żelazo, magnez, cynk) zawiera również duże ilości Kwasy tłuszczowe (Nas...

Ocena:

7Nutrition Masło z Pestek Dyni - Jest propozycją dla sportowców oraz osób dbających o swoją dietę i jej skład. Proponowane masło produkowanej jest z pestek dyni pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych, które są gwarancją najwyższej jakości. Dynia zawiera duże ilości beta karotenu oraz substancji prozdrowotnych (w tym silnych antyoksydantów). Warto wspomnieć, że wpływa pozytywnie na obniżenie złego cholesterolu we krwi. Inną korzyścią wynikającą z działania beta karotenu jest jego wpływ na utrzymania prawidłowego funkcjonowania wzroku (w szczególności wieczorem). Pestki dyni zawiereją szerego,  róznych prozdrowotynych składników takich jak:

  • Cynk
  • Fitoserol
  • Kwasy omega-3

 

7Nutrition Masło z Pestek Dyni - Innowacyjne spojrzenie na kwestię odżywiania.

Dawkowanie:

Zależnie od indywidualnych potrzeb.

 

Składniki : Pestki dyni

Informacje dla alergików : produkt zawiera orzechy nerkowca i może zawierać śladowe ilości glutenu, sezamu i innych orzechów.

Warunki przechowywania : przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Masa netto : 200 g

 

  • Brak opinii