Strona główna / Odżywki przedtreningowe / BioTech Super Nova 282g

BioTech Super Nova 282g

Producent: BioTech USA

SUPERNOVA - SKONCENTROWANA FORMUŁA PRZEDTRENINGOWA W POSTACI PROSZKU Z 13 SUBSTANCJAMI AKTYWNYMI, I BEZ DODATKU WĘGLOWODANÓW.

Ocena:

SUPERNOVA - SKONCENTROWANA FORMUŁA PRZEDTRENINGOWA W POSTACI PROSZKU Z 13 SUBSTANCJAMI AKTYWNYMI, I BEZ DODATKU WĘGLOWODANÓW.

Każdy ze składników Supernova uwalnia podczas treningu kosmiczną energię, a połączone wzmocnią twoją wydajność jak nigdy dotąd.

  • Nie zawiera węglowodanów.
  • Obecność witaminy B3 i B6 przyczynia się do redukcji uczucia zmęczenia i wyczerpania. A zatem poprawia wydajność i wytrzymałość podczas treningów.
  • Spośród wszystkich składników zawartych w produkcie witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białek i węglowodanów.
  • Zawartość cynku w produkcie przyczynia się do prawidłowego metabolizmów kwasów tłuszczowych, ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym, jak również utrzymania prawidłowej sprawności umysłowej.
  • Zawartość kofeiny przyczynia się do podniesienia koncentracji.

Najważniejsze składniki aktywne Supernova firmy BioTechUSA oraz ich funkcje to:

Kreatyna
Kreatyna, związek o wysokiej zawartości azotu syntetyzowany z prekursorów aminokwasów L, jest kluczową cząsteczką w procesie produkcji energii w komórkach. Do procesów wymagających dostarczenia energii, takich jak procesy biochemiczne lub nawet do funkcjonowania białek kurczliwych umożliwiających kurczliwość, komórki wykorzystują jako paliwo ATP (adenozynotrifosforan), który jednak ulega szybkiemu zużyciu. Znaczenie i funkcję kreatyny znajdujemy podczas oddzielenia fosforanu od fosfokreatyny katalizującego reakcję ATP = ADP + Pi Innymi słowy, kreatyna lub fosfokreatyna wspomagają proces produkcji energii, ponieważ przyczyniają się do szybkiej regeneracji zapasów ATP

Kofeina
Kofeina, znana z kawy, herbaty i napojów energetycznych, wpływa na metabolizm komórek poprzez jej zdolność blokowania enzymów, a przez przedłużenie oddziaływania na układ hormonalny i nerwowy podnosi koncentrację i sprawność fizyczną.

L-Arginina
Arginina nie jest aminokwasem egzogennym, co oznacza, że ludzkie ciało jest zdolne do jej samodzielnego produkowania. Jednakże w pewnych warunkach jej synteza nie zaspokaja wszystkich potrzeb, dlatego niezbędna jest jej suplementacja.

Beta-alanina
Beta-alanina jest specjalnym aminokwasem, którego struktura chemiczna różni się od struktury aminokwasów budujących białka. Łączy się z histydyną tworząc karnozynę i w znacznych ilościach kumuluje się w mięśniach.

Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, Supernova zawiera bezpieczne i starannie dobrane składniki.

Wielkość porcji: 9,4g
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Wielkość opakowania: 282g
Skład w porcji 9,4g

Wartość energetyczna 11kcal
Tłuszcz 0g
Węglowodany 0g
W tym cukry 0g
Białko 1,7g
Sól 0g
Niacyna 10mg
Cynk 5,72mg
Witamina B6 0,79mg
Pozostałe
Jabłczan Cytruliny 2020mg
Beta-Alanina 1717mg
Arginina 1717g
Tauryna 1145g
AAKG 572g
Matrix kreatyn 1000mg
Kofeina 200mg
  • Brak opinii