Strona główna / Żywność funkcjonalna / AllNutrition Nutwhey 500g - Peanut Choco

AllNutrition Nutwhey 500g - Peanut Choco

Producent: AllNutrition

Przepyszny wysokobiałkowy krem orzechowy o smaku czekoladowym. Teraz zdrowa alternatywa dla słodyczy niczym nie różni się od standardowych słodkości, lecz to co ją wyróżnia to brak negatywnego wpływu na zdrowie i masę ciała! Od tego momentu monotonne diety mogą być dużo przyjemniejsze.

Ocena:

AllNutrition Nutwhey 500g - Peanut Choco

Nutwhey Peanut Choco to przepyszny wysokobiałkowy krem orzechowy o smaku czekoladowym. Idealny jako dodatek do Twoich ulubionych omletów lub naleśników. Nutwhey genialnie sprawdza się także z waflami ryżowymi, fit deserami i wypiekami. Za każdy razem, kiedy najdzie Cię chęć na coś słodkiego możesz sięgnąć po Nutwhey bez wyrzutów sumienia. Wyobraź sobie smak gęstego kremu, który przypomina Nutelle lub gęsta czekoladę. Tak właśnie smakuje Nutwhey! Jeśli raz go spróbujesz, na stałe zagości w Twojej diecie.

Orzeszki ziemne są bogatym źródłem witamin E oraz B1, które usprawniają funkcje układu nerwowego oraz mózgu. Białka wspierają budowę masy mięśniowej, przyspieszają rekonwalescencję, regenerują zniszczone włókna oraz zmniejszają apetyt. Natomiast ksylitol działa bakteriobójczo, bardzo wolno podnosi poziom glukozy we krwi, ponieważ jego metabolizm odbywa się niemal bez udziału insuliny, dzięki czemu może być stosowany przez osoby z zaburzeniami tolerancji glukozy (cukrzyca typu I i II). Produkt nie zawiera oleju palmowego ani glutenu.

  • Brak opinii