Strona główna / Odżywki białkowe / Mixy Białek / BioTech Nitro Pure Whey 2200g

BioTech Nitro Pure Whey 2200g

Producent: BioTech USA

Zaopatrywanie mięśni w wysokiej jakości składniki odżywcze jest niezbędne dla ich prawidłowego funkcjonowania, wzrostu oraz utrzymania.

Ocena:

poszukujesz doskonałego źródła białka; w związku z 78% z zawartością białka przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej, zdrowych kości, jak również do wzrostu masy mięśniowej
poszukujesz niemal natychmiastowo wchłaniającego się potreningowego produktu białkowego dla lepszej regeneracji.
jesteś uczulony na gluten
lubisz przyjemne, kremowe i róznorodne smaki
Mieszanka białka serwatkowego wykorzystana w Nitro Pure Whey jest profesjonalną, złożoną formułą, zawierającą izolaty i peptydy pozyskane z najczystszych źrodeł białkowych. Dzięki zastosowaniu metody zimnej mikrofiltracji białka stosowane w Nitro Pure Whey zachowują swoją naturalną, łatwowchłanialną formę, bez ulegania zmianom chemicznym

Białko jest najważniejszym budulcem twojego ciała, źródłem składników odżywczych, zbudowanym z aminokwasów produkowanych przez nasz organizm i dostarczanych ze źródeł zewnętrznych, które należy uzupełniać codziennie, aby zapewnić zdrowie swojemu organizmowi. Wspomaga utrzymanie masy mięsniowej gdy trenujesz oraz wspomaga codzienną dietę. Gdy regularnie trenujesz, chcesz zwiększyć masę mięśniową oraz z wiekiem, twój organizm wymaga większej ilości białek. Szybkim, praktycznym i efektywnym sposobem na dostarczenie organizmowi białek jest suplementacja; wystarczy białko w proszku , shaker, trochę wody lub mleka. Proszek białkowy jest łatwostrawny i w przeciwieństwie do konsumpcji dużej ilości mięsa, nie powoduje zakwaszania. Proszek białkowy można pozyskać z mleka, jak również ze źródeł zwierzęcych, roślinnych lub ich połączenia. Jego wchłanianie może przebiegać szybko (30-40 minut), umiarkowanie (1-2 godziny) lub wolno (ponad 2 godziny).

wysoka zawartość białka: 78%
Wysoka zawartość aminokwasów
Szybka i łatwa wchłanialność
Niska zawartość tłuszczu i węglowodanów
Bez dodatkowego cukru
Ze stewią
Bezglutenowy
Zaopatrywanie mięśni w wysokiej jakości składniki odżywcze jest niezbędne dla ich prawidłowego funkcjonowania, wzrostu oraz utrzymania. Podobnie jak my sami, nasze mięśnie także lubią “dobrze zjeść”. Zadbaj o nie i o samego siebie dzięki pysznemu, kremowemu białku w proszku Nitro Pure Whey! Nitro Pure Whey jest szybko wchłanialnym kompleksem białka serwatkowego, o jakości  odpowiadającej jego cenie, i zawartości białka na poziomie 78%: mieszanki izolatu i koncentratu białka serwatkowego. Dodatkowe aminokwasy wspomagają szybką regenerację i redukują bolesność mięśni.

Wielkość porcji: 28g
Ilość porcji w opakowaniu: ok.78
Wielkość opakowania: 2200g
Skład w porcji 28g

Wartość energetyczna 102 kcal
Tłuszcz 1,2g
W tym tłuszcze nasycone 0,59g
Węglowodany 1g
W tym cukry 0,98g
Białko 22g
Sól 0,09g
Aminokwasy w porcji 28g
Aminokwasy EAA 10,5g
Aminokwasy BCAA 5g
L-leucyna
L-izoleucyna
L-walina
Histydyna
Lizyna
Metionina
Fenyloalanina
Treonina
Tryptofan
Aminokwasy CAA 6,7g
L-tyrozyna
Arginina
Cysteina
Prolina
Glutamina i kwas glutaminowy
Cytrulina
Aminkwasy NAA 4,7g
Alanina
Kwas asparaginowy
Seryna
Glicyna
  • Brak opinii