Strona główna / Odżywki białkowe / Mixy Białek / Optimum Pro Complex 1440g

Optimum Pro Complex 1440g

Producent: Optimum Nutrition

Cena:
{{ priceDisplay }} {{ oldPriceDisplay }}

ON Pro Complex Protein powstał z myślą o wymagających osobach, których dieta wymaga wsparcia i uzupełnienia o wysokiej jakości białko. Pamiętaj, że jesteśmy tym co jemy więc warto zadbać by przyjmowane suplementy i odżywki stały na możliwie wysokim poziomie. Preparat zapewnia pełnowartościowe białko, co należy rozumieć następująco: proteiny pochodzące z tej odżywki zawierają pełną pulę aminokwasów pochodzenia zwierzęcego, których odpowiednia ilość jest niezbędna do sprawnej regeneracji .

{{ attribute.name }}:
Ten produkt nie występuje w wybranej opcji
Ocena:
({{ avgRating }}/5) Zobacz opinie
Dostępność:
{{ (max_quantity > 0 ? 'W magazynie' : 'Niedostępny') }}
Ilość:

Poszukujesz odżywki wysokobiałkowej, która sprawdzi się zarówno w ciągu dnia jak i zaraz po treningu? Proponowany preparat z pewnością przypadnie Ci do gustu – nie tylko świetnie się rozpuszcza ale znakomicie smakuje. Powstał an bazie pełnowartościowych źródeł protein takich jak izolat białek serwatki (WPI) oraz hydrolizowanego izolatu białek serwatki. Dzięki takiemu połączeniu zapewnia szybki dostęp Twoich mięśni do aminokwasów, by zmaksymalizować ich regenerację oraz rozwój!

ON Pro Complex Protein powstał z myślą o wymagających osobach, których dieta wymaga wsparcia i uzupełnienia o wysokiej jakości białko. Pamiętaj, że jesteśmy tym co jemy więc warto zadbać by przyjmowane suplementy i odżywki stały na możliwie wysokim poziomie. Preparat zapewnia pełnowartościowe białko, co należy rozumieć następująco: proteiny pochodzące z tej odżywki zawierają pełną pulę aminokwasów pochodzenia zwierzęcego, których odpowiednia ilość jest niezbędna do sprawnej regeneracji praz rozwoju mięśni jak i całego organizmu!

 

{{ component.name }}{{ component.name }}{{ component.name }} {{ component.value }}
{{ feature.feature }} {{ feature.feature_value }}
    {{ opinion.firstname }}
    {{ opinion.date_display }}

    {{ opinion.comment }}

  • Brak opinii